The Lost Book Of Enki 3 سومریان” ایرانیان باستان” قسمت سوم

The Lost Book Of Enki

سومریان” ایرانیان باستان”

قسمت سوم

نویسنده: آرش بیک

با درود فراوان، بخش سوم از کتاب “کتاب گمشده انکی”را بطور اختصار به آگاهی شما عزیزان ایرانی می رسانم، بامید آنکه مورد توجه شما قرار گرفته و به دریای معلومات شما بیافزاید. هرچه باشد این متون و کتیبه ها میراث ایرانیان باستان (سومریان) است و بدون شک لازم است که ما نیز از این گنجینه باستانی که متعلق به فرهنگ و تمدن خودمان است بهره لازم را ببریم.

در هفته گذشته مطلب به اینجا رسید که اللو*، پادشاه بخشی از کره نیبیرو*بخاطر از دست دادن اتمسفر نیبیرو و به ثبوت رساندن پادشاهی خود میبایست دست به سفری فضائی به محدوده منظومه شمسی بزند تا بتواند طلا، آلیاژی که توسط دانشمندان پیشنهاد شده بود را در یکی از کرات بدست آورد وسپس به کره نیبیرو بازگردد. او ماموریت خود را در نهایت پنهان کاری انجام می دهد وبا موفقیت کره زمین را که دارای معادن بی شمار طلا بود شناسایی می کند و پس از فرود در آن و بدست آوردن مقادیری طلا به کره نیبیرو باز می گردد و نهایتاً توسط سران کره خود و فرزندان و همسرش مورد استقبال قرار می گیرد.

ادامه ماجرا: پس از آنکه سفینه اللو از کره زمین باز می گردد و در کره نیبیرو ، بزمین می نشیند، اللو مدتی در قصر به استراحت می پردازد. سپس ماجرای سفر خود را با جزئیات برای خانواده و اعضای شورای رهبری نقل می کند و مقدار طلایی که همراه خود آورده بود را به دانشمندان که جزو همراهان در قصر حضور داشتند نشان می دهد. سپس رئیس و مسئول دانمشندان به نام شار* ، ماکتی را که از قبل از کره نیبیرو و اتمسفر در حال اضمحلالش تهیه کرده بود، نشان می دهد و قدری از طلا را همراه ذرات بسیار ریز شن مخلوط کرده و توسط دستگاهی که با کریستال هدایت می شد آن را در اتمسفر کره تزریق می کند و چند بار این آزمایش را تکرار می کند و هر بار آزمایش با موفقیت کامل انجام می پذیرد وهمزمان شور و شادی در میان حضار بیشتر و بیشتر می گردد تا آنکه سرانجام فرزند اللو، آنو* ، با خوشحالی خبر مهم و حیاتی نجات کره نیبیرو را در قصر و سپس در دیگر مکانها جار می زند و در آن لحظه مهم ساکنان نیبیرو ، به جشن و شادمانی می پردازند. بلافاصله از طرف شورای سلطنت و دیگر مسئولان بلند پایه نیبیرو فرمانی جهت بازگشت به کره زمین همراه نفرات و دستگاههای ضروری صادر میگردد و متعاقبا اقدامات لازم برای چنین ماموریت خطیری به مورد اجرا گذارده میشود.دهها سفینه که از آنها بنام “ابگال”*, نام برده میشود جهت سفر به

“اریدو”*، (نام سومری کره زمین) آماده می گردند و فرماندهی عملیات را نیز اللو و فرزند ارشدش آنو به عهده می گیرند.

سفاین یکی پس از دیگری بطرف زمین به پرواز در می آیند و سرانجام هر یک در سواحل مجاور جزیره خارک به زمین می نشینند.

در این بخش لازم به یادآوری است که مکالمات بین اللو ، و فرزندش آنو، در کتیبه ها با جزئیات آمده که از بخشی از آن گذر می کنیم ولی به نکته مهمی که میان آن دو راجع به گذشته کره زمین مطرح گردیده، اشاره کوچکی می کنم.

آنو از پدرش اللو ، می پرسد خیلی مایلم بدانم که زمانی که کره زمین یا اریدو ،به نام “تیامات”*، خوانده می شد چه بخشی از تیامات مورد اثابت کره سرگردان قرار گرفت که تبدیل به کره کوچک اریدو یا زمین شد؟ (دانشمندان “Nasa”، و تعدادی از دانشمندان دیگر کشورها حدوداً 10 سال پیش به این نتیجه رسیدند که کره زمین صدها میلیون سال پیش حتی قبل از وجود دایناسورها مورد اصابت جسم عظیمی قرار می گیرد که در اثر چنین برخوردی 3/2 از کره زمین که در آن زمان تیامات ، خوانده می شد توسط این برخورد منهدم می گردد و فقط 3/1 آن بجا می ماند که در حقیقت کره زمین امروزی را تشکیل می دهد. کره ای که بیشتر شبیه به یک سیب گاز زده می ماند) . اللو ، در جواب به فرزندش می گوید ما در حال حاضر در بخش بالای آن قرار داریم، اگر آنرا به بدن خود تشبیه کنیم، نیمی از بدن آن متلاشی شد و بخش کوچکی از آن کره ماه را بوجود آورد.

به دستور اللو ، چند سفینه برای شناسایی و پیدا کردن معادن طلا به پرواز در می آیند و هر یک به سویی رهسپار می گردند. ابتدا آنان تصور می کردند طلا را می توان در کف دریاها جستجو کرد اما دستگاههای آنان معادن بی شماری را در زمین، خصوصاً در قاره آفریقا شناسایی می کنند. سرانجام پس از چند روز شناسایی معادن طلا کار آنان به پایان رسید و جالب توجه است که بدانیم برای هر اقدامی یا مکانی نام خاصی را بر می گزیدند (دقیقاً مانند ما انسانها). بعنوان مثال رگه های طلا را “ابزو”*، می نامیدند. در این هنگام در ورای کره زمین، در کره نیبیرو ، انلیل* ، بعنوان جانشین و پادشاه آن کره، نطق بسیار مهمی را در حضور فرماندهان ومسئولان مهم مناطق مختلف در مجلس و مقر فرماندهی نیبیرو ، انجام می دهد و اقدام اخیر جهت بدست آوردن طلا را برای کره نیبیرو ، اقدامی دلیرانه و حیاتی قلمداد می کند، اقدامی که سرنوشت و آینده موجودات آن کره را دگرگون می سازد. سپس پیام رادیویی آنو ، فرزند ارشد اللو ، در کره زمین و در مجلس کره نیبیرو ، پخش می گردد و در آن پیام آنو از فرماندهان ومسئولان و همچنین انلیل تقاضا می کند که برای راهبری بهتر و دقیقتر از عملیات در کره زمین، انلیل در اولین فرصت به کره زمین سفر کند. تصمیمی که اللو ، یعنی پدرش از آن چندان خشنود نبود. در هر حال انلیل یکی دیگر از خدایان آنوناکی* با سفینه اش بطرف کره زمین به پرواز در می آید. نکته جالب دیگر آنکه نام خلبان ویژه انلیل که سفینه او را هدایت می کرد نیز ذکر شده است. نام او “اللگار”*، میباشد. پیام و صدای رئیس مجلس نیبیرو ، در تمامی سفاین چه در کره زمین، چه در نیبیرو ، شنیده می شد که می گفت: انلیل از طرف شورا و مجلس به فرماندهی عملیات در کره زمین انتخاب شده است و همه می بایست از فرامین او اطاعت کنند. هر یک از افراد و فرماندهان موافقت خود را می بایست اعلام می کرد، در این میان صدای نه چندان خشنود اللو ، نیز شنیده شد که از فرامین انلیل اطاعت خواهد کرد. شور و شادی خاصی در میان افراد و فرماندهان، مبنی بر فرماندهی انلیل ، بر پا شده بود.

سرانجام انلیل ، با سفینه خود و چند سفینه دیگر در کره زمین فرود می آیند.

انلیل ، پس از چند روز تمام جوانب عملیات را بررسی میکند و اولین دستور خود را چنین صادر میکند، در اولین فرصت مسئولان نیبیرو می بایست گروهی سرباز همراه تجهیزات لازم و همچنین صدها مهاجر جهت زندگی در کره زمین را آماده کرده و بطرف زمین رهسپار کنند.

او بدست آوردن طلا برای اتمسفر کره نیبیرو ، را هدف و ماموریت بسیار بزرگی تلقی کرد و از ساکنین نیبیرو خواست که برای این ماموریت خاص می بایست از خود گذشتگی زیادی نشان دهند.

ادامه ماجرای سفر به کره زمین توسط خدایان آنوناکی ، را در هفته آینده به اطلاعتان می رسانم اما مایلم به نکته بسیار جالب توجهی اشاره کنم و آن در مورد فیلم آواتار* است. آن گروهی که این فیلم را دیده اند تشابهات زیادی در این فیلم و ماجرای سفر خدایان آنوناکی به کره زمین را می توانند در آن پیدا کنند. فقط جای خدایان نیبیرو ، با انگلیسی زبانانی که در اصل آمریکایی بوده وبرای بدست آوردن آلیاژ خاصی کره “Avatar”، را مورد حمله قرار می دهند نشان داده شده است، حال قضاوت را به شما که این فیلم را دیده اید واگذار می کنم.

پایدار باشید.

Enlil

Anunnaki

Anu

Alalu

Shar

Abgal

Eridu

Tiamat

Abzu

Alalgar

Avatar

This entry was posted in ماوراالطبیعه, ایران باستان, زکریا سیچن, سومریان. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s