فرازمینیان عهد باستان قسمت اول

Ancient Aliens1 ( IN PERSIAN) فرازمینیان عهد باستان قسمت اول

by سفر به ناشناخته on Saturday, June 11, 2011 at 10:57am

گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت : 401 دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان  (قسمت اول

 

با درود فراوان، نظر شما عزیزان را به گزارش جالب دیگری که در رابطه با فرازمینیان عهد باستان نوشته شده است جلب می کنم و امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد. (به تازگی بخشی از این گزارش در برنامه تلویزیونی بنام “Ancient Alien” پخش شده است).

در این گزارش آمده است که دربیستم ماه جولای سال “1969”، فضانوردان آمریکایی، “نیل آرمسترانگ”، و “باز آلدرین” قدم برخاک ماه گذاشتند. آنان اولین فضانوردانی بودند که در کره ای دیگر قدم میگذاشتند، دقیقا مانند فرازمینیانی که در کره ای بیگانه قدم گذاشته باشند، درابتدا این ماجرا مانند یک داستان تخیلی بنظر می رسید، اما اقدام این فضانوردان آمریکائی و سازمان “ناسا”، یک داستان تخیلی را به واقعیت تبدیل کرد ، اگر انسان موفق شد به درجه ای از آگاهی و تکنولژی دست یابد که به کره ای دیگر برود چرا نمی توان تصور کرد که این اقدام توسط موجودات فرازمینی انجام پذیرفته باشد و آنان به کره زمین آمده باشند! اینجاست که تئوری جدیدی از بطن این حرکت فضانوردان آمریکائی بوجود آمد و محققان و تئوریسینهای “یوفولوژیست ” نیز ادامه آن را گرفته و مدعی شدند که در گذشته های دور به همین شکل فضا نوردانی از کرات دیگر به کره زمین آمده اند و بشر از آنان به نام “خدایان”، در تاریخ یاد کرده است، حال این سوال پیش می آید که آیا این محققان، مدرک و شواهدی دارند که فرضیه خود را به اثبات برسانند یا خیر؟ ظاهرا جواب این سوال آری است! فقط برای دیدن این شواهد و مدارک، احتیاج است چشمان خود را باز کنیم و قوه تخیل خود را نیز در این راه پرورش دهیم. محققان می گویند؛ شواهدی که بدنبال آن هستیم در اطراف ما می باشند، درجای جای کره زمین آثار و علاماتی از آنان بجا مانده است. در اردیبهشت ماه سال 2008، بیانیه ای از جانب “واتیکان” انتشار یافت، برای اولین بار در مدت 2 هزار سال ، یک تشکیلات عظیم کاتولیک اعلام کرد که بر اساس یافته های جدید علمی ، حیات هوشمند می تواند درکرات دیگر وجود داشته باشد و اصولا واتیکان بر این باور است که وجود موجودات فرازمینی، هیچ تناقضی با مذهب و وجود خداوند کائنات ندارد.

در این رابطه پروفسور”لوئیس ناویا”، استاد فلسفه در انستیتوی تکنولژی در آمریکا می گوید؛ ما وارد مرحله ای از تاریخ شده ایم که می بایست به فضا و درمجموع ، کائنات با دید و نظر جدیدی نگاه کنیم، در حقیقت آنچه که بشر توانایی انجامش را دارد چه بسا موجودات دیگر در کائنات نیز توانائی آن را، شاید به مراتب بهتر ازما داشته باشند!

حال سوال دیگر پیش می آید که آیا براستی واتیکان تحت تاثیر یافته های جدید علم و تکنولژی قرار گرفته است؟ در این رابطه پدر روحانی “بری داونینگ”، نویسنده کتاب “انجیل و بشقاب های پرنده”، می گوید؛ موجوداتی که در دوهزارسال پیش از آسمان به زمین میامدند، انسان آنها را فرشته خطاب می کرد، امروزه درصورت دیدن چنین موجوداتی در آسمان ، خجالت آور است که ما همچنان آن موجودات را فرشته خطاب کنیم، زیرا ما دراین دوران در تلاش از دوری از خرافات بسر می بریم و بجای فرشته براحتی نام این موجوداتی که از فضا آمده اند را فرازمینی می نامیم  زیرا آنان ازکره ای دیگر به زمین آمده اند. در سال “2002”، سفینه “مریخ نورد آدسی”، مقدار نا متنابهی  یخ را در قطبین مریخ و همچنین در سطوح زیرین بخشهایی ازکره مریخ شناسائی کرد، حال خوب میدانیم که وجود یخ و آب می تواند وجود حیات را بدنبال داشته باشد و محیط را برای زندگی موجودات زنده مهیا کند. در هر حال پس از گذشت تقریبا یک دهه، تصور فرستادن فضا نوردان به کره ای دیگر خصوصا با شناسایی آب  درکره مریخ، مجددا نظر دانشمندان را برانگیخته است و همین امر، بار دیگر ثابت کرد که همانند بشر، فرازمینیان نیز می توانند به کره زمین آمده باشند.

در سال “1968”، تقریبا یکسال قبل از آنکه ” نیل آرمسترانگ”، قدم به کره ماه  بگذارد، کتابی منتشر شد که برای همیشه دیدگاه بخش بزرگی از متفکران ، دانشمندان و مذهبیان را تحت تاثیر خود قرار داد. این کتاب اثر جاودانه نویسنده سوئیسی “پروفسور اریک فون دنیکن”، بنام ارابه خدایان، بود. نویسنده در کتاب خود در تلاش ثابت کردن بازدید فرازمینیان ازکره زمین درهزاره های پیشین است و درهمین رابطه مدارک و شواهد بیشمار و محکمه پسندی را ارائه کرده است که براستی در زمان خود جنجال بزرگی بپا کرد و کتاب او تبدلیل به پرفروش ترین کتاب زمان خود شد. دراین رابطه “اریک فون دنیکن”، می گوید؛ زمانیکه نوجوان بودم، در یک مدرسه کاتولیک درس می خواندم و درآن مدرسه قوانین مذهبی به شدت اجرا می شد، در آنزمان کار من این بود که انجیل را ابتدا از یونانی به لاتین و سپس به آلمانی ترجمه کنم. خوب بیاد می آورم هنگام ترجمه به نکته ای برخوردم که از جانب خدا برای حضرت موسی فرمانی صادر شد که می بایست او دروازه ای در اطراف کوه مقدس بنا کند که خدای موسی و اسرائیلیان درمکان امن بسر ببرند، درحین ترجمه کردن ، این سوال بزرگ برای من بوجود آمد که خدای من هیچگاه احتیاجی به بنا کردن حصار بدور کوه ، آنهم برای درامان بودن خود و اسرائیلیان ندارد. همین امر سبب گردید که برای حل این معما هزاران کتاب و کتیبه را خوانده و درمجموع دست به تحقیقات گسترده بزنم و به این نتیجه برسم که در آغاز تمام مذاهب، ابتدا فردی از آسمان به زمین آمده است، به طبع این موضوع در کتب آسمانی به تناسب فرهنگ هر جامعه ای ، از نامها و استعارات خاص خود استفاده شده است ولی درمجموع همه یک حرف را زده اند که شخصی از آسمان به زمین آمده است، البته که در آنزمان اولین نامی که برای چنین شخصی انتخاب می کردند فرشته یا خدا بوده است.  در همین رابطه سوال بزرگتر دیگری پیش میآید که میبایست از مقامات مذهبی میپرسیدم ، و اما سوال من این بود که این موجودات از آسمان آمده ،هیچ ربطی به خدای کائنات نداشته اند و فقط به فقط فرازمینیانی بوده اند که به کره زمین آمده بودند! مقامات روحانی از من پرسیدند که برای اثبات  نظریه خود، چه مدارکی می خواهی ارائه دهی و من نیز در این مدت “45”، سال مدارک و شواهد بیشماری از  تمدن مصر ، گرفته تا تمدن مایا، اینکا و … ارائه داده ام و در کنار این شواهد، کتب، کتیبه و الواح ، هر روزه توسط باستانشناسان در نقاط مختلف کره زمین از دل خاک بیرون آورده میشود وهمه و همه حاکی از بازدید فرازمینیانی می کنند که در هزاره های پیشین به کره ما آمده اند و دراغلب مواقع راه و رسم تمدن و فرهنگ خود رابرای یاری رساندن به انسان به بشر آموخته اند . پایان قسمت اول..

پایدار باشید

This entry was posted in فرازمینیان, ماوراالطبیعه, یوفو, ایران باستان, سومریان and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s