فرازمینیان عهد باستان قسمت دوم

Ancient Aliens2 ( IN PERSIAN) فرازمینیان عهد باستان قسمت دوم

by سفر به ناشناخته on Tuesday, June 14, 2011 at 10:44am

گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت : 402 دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان  (قسمت دوم)

فرازمینیان عهد باستان

با درود ادامه بخش دوم گزارش جدید در رابطه با فرازمینیان عهد باستان را به آگاهی می رسانم و امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

به ادامه نظرات پروفسور “اریک فون دنیکن”، توجه کنید. او میگوید، از دوران جوانی سوالاتی که بعنوان یک فرد مذهبی کاتولیک برایم پیش آمده بود را از مقامات ارشد روحانی جویا میشدم که اصولا انسانهای کهن، زمانی که با موجودات غریبی که ازآسمان آمده بودند روبرو می شدند و قدرت خارق العاده آنها را میدیدند  از آنها بعنوان خدایان نام می بردند، زیرا این خدایان بطور فیزیکی ظاهر می شدند و اغلب مانند ما انسانها ، اما در هیبت های گوناگون، احتمالاً با لباسهای فضایی و قدرت و توانائیهای بیشمار … موضوع مهم تر آنکه آنها میراثی برای بشریت بجا گذاشتند که همانا، اهرام ثلاثه مصر، اهرام مایا، اهرام اینکا، استون هنج، آثار باستانی در عراق امروزی، ایران، ترکیه ، چین.و……….و ما براحتی نمیتوانیم چشمان خود را ببندیم و بگوئیم که این آثار، ساخته دست بشر است و به قولی در آن زمان که حدود 10 تا 12 هزار سال پیش بوده، بشر دارای تکنولوژی پیشرفته ای بوده که اهرام  یا آنهمه آثار عجیب و غریب را ساخته است. رکورد و یافته های باستان شناسی نشان می دهد که در آن دوران ، بشر یا غارنشین بوده و یا تازه از غارها بیرون آمده بود و با سنگ و چوب برای خودش ابزار بسیار ابتدایی ساخته بود که فقط میتوانست با آن ها، شکار کرده و یا شاید خانه کوچکی با چوب و سنگ برای خود بسازد و بس.

“مایکل کریمو”، نویسنده و محقق معروف آمریکایی، در همین رابطه می گوید؛ در حقیقیت ما به تعریف نوینی در رابطه با “منشاء انسان”، و چگونه بوجود آمدن تمدن انسانی احتیاج داریم، شخصاً به این نتیجه رسیده ام که منشاء انسان، جا و مکانی در ورای کره زمین دارد، نظریه من حاصل 40 سال تحقیق بدون وقفه بوده است.

گزارشگر این مطلب می گوید؛ براستی آثار “اریک فون دنیکن”، دریچه جدیدی را برای تخیلات انسان باز کرد و تا امروز این حرکت اعجاب انگیز ادامه دارد . از بتن کتابهای او، نویسندگان ، فیلمسازان و محققان بی شماری بوجود آمده اند که خود تحول شگرفی در فرهنگ جوامع بشری گذاشته اند. فیلم های بیاد ماندنی ، فضائی مانند ، فضای 2001 ، 2010 وصدها کتاب ارزنده دیگر ، همه مدیون حرکت این نویسنده سوئیسی.بوده اند. “اریک فون  دنیکن”، می گوید؛ این یک حادثه خارق العاده بود، هیچگونه برنامه یا هدف از پیش طراحی شده ای در کار نبود، اما ظاهرا همه چیز برای مطرح شدن چنین نظریه ای آماده بود و اکثریت مردم انتظار مطرح شدن چنین عقایدی را داشتند! به همین خاطر کتابهای من به بیش از 30، زبان مختلف ترجمه شده و اغلب کتابهایم به چاپ چهلم رسیده است!

وی ادامه داده و می گوید؛ بیاد می آورم زمانی را که “مانوسکریپت”، کتاب “ارابه خدایان”، را برای 20، ناشر مختلف در کشور آلمان فرستادم و هیچیک از آنان با چاپ آن موافقت نکردند. ناشران ، هر یک بهانه خاص خود را می آوردند و در مجموع موافق چاپ آن نبودند. تا آنکه یک روزنامه سوئیسی قبول کرد که مقاله های من را به چاپ برساند، اولین مقاله خود را با نام “آیا خدا یک فضانورد است؟” را در مجله سوئیسی  به چاپ رساندم و در اوج ناباوری  مطلع شدم که تعداد 10 هزار جلد از کتاب ارابه خدایان، قبل از آنکه در ویترین کتابخانه ها قرار گیرد پیش فروش شده است! اینگونه بود که کتابم ابتدا در سوئیس به عنوان پرفروشترین کتاب سال انتخاب شد و سپس همین اتفاق در آلمان افتاد و به همین شکل کتابهایم به هر زبانی که چاپ می شد اغلب  بعنوان پر فروشترین کتاب انتخاب  می شد.

خانم “سارا سیگر”، پروفسور علوم دانشگاه ، “ام آی تی”، در همین رابطه می گوید؛ کتاب ارابه خدایان، کتاب بسیار با نفوذی بود، این کتاب با مخاطبان خود صحبت می کرد و تقریباً آنهایی که علاقه به باور اینگونه مطالب داشتند، از خواندن این کتاب سیراب نمیشدند.

“جورج نوری”، برنامه ساز پر شنونده ترین رادیو شبانه آمریکا در همین رابطه می گوید، در نوجوانی این کتاب به دستم رسید و نمی دانم چگونه توضیح دهم، هر سطرآن را دهها بار میخواندم ، این کتاب به عبارتی دریچه جدیدی از نوع تفکر عمیق را به روی خواننده خود باز میکرد.

“دیوید چیلدرس”، می گوید؛ من عاشق این کتاب شدم زیرا این کتاب هزاران سوال را برایم بعنوان یک محقق مطرح کرد! بطوریکه صدها محقق و دانشمند باستانشناس تا آن روز این سوالات را  یا مطرح نکرده بودند و یا به سادگی از کنار آن گذشته بودند!”دنیکن” برای اولین باردر کتابش آورده بود که فضانوردانی درعهد باستان که انسان ها از آنان به نام خداوند یاد می کردند از آسمان به زمین آمدند و تمدن خود را به زمین منتقل کردند.

“جورجیو سوکالوس”، محقق و نویسنده ، در این رابطه می گوید؛ زمانی که این کتاب را خواندم احساس کردم که برای اولین بار شخصی پیدا شده است که پاسخ اغلب سوالات مرا میدهد، او راه نوینی را برای دیدن و تعمیق در رابطه با ماورالطبیعه ، به گونه ای هیجان انگیز به مخاطب خود منتقل می کرد. او آغاز گر راهی بود که امروزه من و امثال من که هزاران هزار نفر در اقصی نقاط کره زمین می شویم بدنبال آن هستیم و همانطور که شاهدیم منادیان راه وی هر روزه بر تعدادشان در این کره خاکی افزوده می گردد.

“جورج نوری” ، در این رابطه ادامه داده و می گوید؛ انسان قرن 21، خواهان افراد یا شخصی هستند که جوابگوی سوالات بی شمار آنان باشد، مردم جواب می خواهند!

گزارشگر این مطلب ، سپس به موج عظیم مخالفان تئوری “اریک فون دنیکن” اشاره میکند که چگونه او و نظریاتش را تکفیر کردند…..

ادامه دارد

پایدار باشدید

Advertisements
This entry was posted in فرازمینیان, ماوراالطبیعه, نقوش مزارع, یوفو, زکریا سیچن, سومریان. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s