فرازمینیان عهد باستان قسمت سوم

Ancient Aliens3 ( IN PERSIAN) فرازمینیان عهد باستان قسمت سوم

by سفر به ناشناخته on Tuesday, June 14, 2011 at 10:55am

گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت : 403 دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان  (قسمت سوم)

 

 

با درود فراوان، بخش سوم گزارش فرازمینیان عهد باستان را به آگاهیتان می رسانم به امید آنکه مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

و اما ادامه گزارش : نظریات “اریک فون دنیکن”، سپس با موج اعتراضات دانشمندان وروحانیون ادیان مختلف مواجه می گردد و البته وی همانگونه که در آغاز نیز بیان کرده بود، پیشتر آمادگی چنین حملاتی از جانب دانشمندان دولتی و مذهبیان را داشت در مباحثات گوناگون تلویزیونی و رادیویی دلایل و مدارک قوی خود را مطرح کرده بود و طبعاً بینندگان این برنامه ها قضاوت کنندگان اصلی مباحثات بودند. یکی از مخالفان نظریات او، پروفسور “رابرت کارگیل”، استاد باستانشناسی است که  در باب نظریات وی می گوید؛ کوچکترین مدرکی از عدم وجود خلاقیت در انسان پیدا نشده است لذا، شواهدی را که “دنیکن”، بعنوان خلاقیت فرازمینیان مدعی آن است اشتباه است و همه آثار، از جمله اهرام توسط بشر ساخته شده اند. خانم پروفسور “ایلیا دلیو”، استاد تکنولژی در دانشگاه واشنگتون می گوید ما نمی توانیم عوالم دوران باستان و تکنولژی آن زمان را با تکنولژی امروزی مقایسه کنیم ، در هر دوره ای بشر خلاقیت های خاص خود را بروز می دهد.

پروفسور” اریک فون دنیکن”، در این رابطه می گوید؛ اینجانب هیچگاه از جماعات دانشگاهی و استادان اهل فن انتظار نداشته و ندارم که نظریات من را تایید کنند و مرا در آغوش بکشند و بگویند، درود بر تو و آفرین ، کاری را که تو انجام میدهی کارستان است، اینجانب عقیده دارم که ما می بایست همدیگر را مورد انتقاد قرار دهیم و در مورد نظریات یکدیگر به بحث و مجادله بپردازیم، به عقیده من این یک امر طبیعی است، بعنوان مثال در کتاب “ارابه خدایان”، 238، سوال از جانب من مطرح شده است و متاسفانه هیچیک از این عالمان ، جواب سوالات من را با منطق و دلیل محکمه پسند پاسخ نداده اند! در انتهای این سوالات پرسیده ام، این چگونه قدرت عظیمی است که در آن زمان چنین آثار خارق العاده ای را به جای گذاشته است؟ در همین کتاب من دقیقاً مرز میان حقیقت و نظریه پردازی را مشخص کرده ام، گزارشگر توضیح داده و می گوید؛ هر چقدر که آثار “اریک فون دنیکن”، جنجال برانگیز بوده و سوالات بی شماری را مطرح کرده، در عین حال مدارک و شواهد بسیار عجیبی وجود دارند که نمی توان از هر یک از آنان براحتی گذشت. بعنوان مثال ؛ نقشه جغرافیایی که متعلق به صدها یا هزاران سال پیش است و اخیراً کشف شده است، نقشه کره زمین را نشان می دهد که قطبین فعلی کره زمین در این نقشه عاری از یخبندان است، بر اساس آخرین یافته های زمین شناسی آخرین باری که قطب جنوب عاری از یخ بوده، بر می گردد به حداقل میلیونها سال پیش ! و یا آنکه چگونه تمدن انسانهای اولیه که درنواحی فلات ایران وعراق امروزی زندگی می کردند توانایی آن را پیدا کرده بودند که نوعی باطری و یا حتی نوعی کامپیوترابتدایی را در عهد باستان اختراع کنند؟ در این رابطه یکی از محققان طرفدار “دنیکن” می گوید؛ مانند این است که به نا گاه در یک کاووش باستانشناسی در معبد فراعین مصر، یک جت جنگنده پیدا کنیم. و یا آنکه خطوط طراحی شده در “نازکا”، در کشور “پرو” معروف به “نازکالاین ، خطوط نازکا”، را تصور کنیم که انسانهای اولیه آنرا درست کرده باشند.

این خطوط دقیق و طراحی شده با معادلات سخت و پیچیده هندسی است و تصاویری از موجودات زمینی که بدون شک احتیاج مبرمی به محاسبات دقیق ریاضی در آن زمان را طلب میکرده است!

گزارشگر می پرسد؛ آیا براستی طبق نظریات “دنیکن”، مسافران فضایی در عهد باستان به کره زمین آمده اند و این آثار را از خود به جای گذاشته اند؟ شاید جواب این سوال را بتوانیم با تحقیقی جامع و بررسی آثار گوناگون در اقصی نقاط کره زمین بدست آوریم!

در بخش دیگری از این گزارش می آید که؛ اگر در دوران باستان موجودات فرازمینی به کره زمین آمده باشند، برخورد اولیه آنها با  زمینیان و طرز ارتباط برقرار کردن آنان با انسان چگونه بوده است؟ و آیا مدرک فیزیکی وجود دارد که زمان بودن آنان را برای ما مشخص سازد؟

یکی از مناطق بسیار مهمی که بتواند این نظریه را ثابت کند، همان “نازکالاین” در کشور”پرو” می باشد؛ در این نقطه کویری، که مساحت آن 50 مایل می باشد، خطوط و محاسبات بسیار دقیق ریاضی بکار گرفته شده است تا بیننده را که از آسمان به آن نگاه می کند متوجه خود و شاید پیامها و کدهایی که در آن خطوط نهفته شده قرار دهد! “پروفسور دنیکن”، در رابطه با این خطوط می گوید؛ تنها هنگامی که بر فراز این کویر پرواز می کنید متوجه این خطوط عجیب و غریب می شوید، با یک نگاه ، اولین چیزی که به فکرتان می رسد خطوطی است که در یک فرودگاه معمولی فقط می توان با آن مواجه شد، اماهمین که پیشتر می روید به خط مستقیمی بر خورد می کنید که بطول 22 مایل بر روی زمین حتی بدون یک انحناع کوچک کشیده شده است، براستی که خارق العاده است. در میان خطوط کوچک و بزرگ ناگهان متوجه طراحی موجوداتی مانند ماهی، میمون، عنکبوت و انسانهای اولیه می شوید، همانگونه که اشاره کردم بخاطر عظمت این اشکال فقط و فقط توسط هواپیما یا هلی کوپتر می توانید این اشکال زیبا را شناسایی کنید!

“جورج نوری”، برنامه ساز رادیو شبانه می گوید؛ شاید بشر آنها را ساخته باشد و شاید هم فرازمینیان، آنهم در صدها یا هزاران سال پیش، هر آنکه آنها را ساخته، خوب میدانسته است که درپی گذشت قرون در این منطقه بادی نمی وزد که این اشکال را تخریب کرده و از بین ببرد! مشاهده این علامات از آسمان این فکر را در ذهن تداعی می کند که سازندگان آن سعی در رساندن پیام خود به موجودات آسمانی را داشتند! پیامی مانند، فرود آی، ما در انتظار تو هستیم!

“دنیکن” می گوید؛ برای اولین باری که در دوران جوانی این خطوط را مشاهده کردم به مواد سفیدی در این خطوط برخوردم که ابتدا تصور کردم که شاید نمک باشد، اما بعد از لمس آن و مزه کردن آن متوجه شدم که این مواد سفید پودری ، باید دارای املاح خاصی باشند. لذا مقداری از آن را به لابراتوار دانشگاه بردم و جواب آزمایش این بود که نوعی کریستال شیشه ای است که به شکل پودر در این خطوط جای داده شده است! از سرپرستان دانشگاه پرسیدم که قدم بعدی این است که به آن مکان یعنی “نازکالاین”، برویم و مشغول خاک برداری و عملیات باستان شناسی گردیم اما آنان در جواب من گفتند که……

ادامه دارد.   پایدار باشید.

This entry was posted in فرازمینیان, ماوراالطبیعه, نقوش مزارع, یوفو, زکریا سیچن, سومریان. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s