فرازمینیان عهد باستان قسمت پنجم

Ancient Aliens 5 (IN PERSIAN) فرازمینیان عهد باستان قسمت پنجم

by سفر به ناشناخته on Wednesday, July 6, 2011 at 12:57pm

گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت :   405دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان  قسمت پنجم

 

فرازمینان عهد باستان

با درود فراوان، بخش پنجم گزارش فرازمینیان عهد باستان را به آگاهیتان می رسانم، امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد.

ادامه گزارش، محقق و نویسنده داستانهای تخیلی علمی “خاویر گریلو- مارکز”، در رابطه با “نازکالاین”، می گوید: براحتی نمی توان خطوط و تصاویر “نازکا” ، را فقط یک کار هنری تصور کنیم، به هیج وجه، زیرا در زمان ساخته شدن این تصاویر بدون هیچ شک و تردیدی هواپیما و یا هر شی پرنده دیگری در دسترس انسانهای آن زمان نبوده که بتوانند از تصاویری که ساخته اند، صرفاً، بهره هنری ببرند، دلیل مشخص آنهم این است که این اشکال فقط زمانی معنا پیدا می کند که از آسمان به آنها بنگریم. وی اضافه می کند که جالبترین نکته در این تصاویر و خطوط این است که دریچه بزرگی بر روی تخیلات و گمانه زنی را بر روی انسان بازمی کند!

“جورج نوری”، می گوید؛ بیایید تصور کنیم  که این تصاویر و خطوط برای خدایان طراحی و ساخته شده اند! آن خدایان که بوده اند، از کجا آمده بودند، آیا آن خدایان فرود آمده بودند و در کنار انسانها مدتی زیسته بودند؟ براستی چه کسی می تواند جواب این سوالات را بدهد؟

“اریک فون دنیکن”، نیز در همین رابطه می گوید؛ این تصاویر فقط زمانی به درستی دیده می شوند که از آسمان به آنها نگاه بیاندازیم! امیدوارم باستانشناسان نیز روزی به این نتیجه برسند!

گزارشگر می گوید؛ اگر تصور کنیم مسافران فضایی که از کره دیگر آمده اند خدایان باشند، بدون شک، سنگ نوشته و الواحی باید وجود داشته باشد که درباره بازدید آنان از کره زمین، چیزی نوشته باشد! جواب این سئوال شاید برای بسیاری از انسانها عجیب به نظر برسد اما این یک حقیقت انکار ناپذیر است که بدانیم در کتب آسمانی، خصوصاً انجیل بطور دقیق و با جزئیات کامل در باب این برخورد بزرگ، میان انسان و موجوداتی که از آسمان به زمین آمده اند نوشته شده است.. “اریک” در این رابطه می گوید؛ از ابتدای جوانی بطور عمیقی به وجود خداوند کائنات اعتقاد پیدا کردم و همواره به آن باورمند م  و در حقیقت پس از این همه تحقیق ، خدشه ای به اعتقاداتم نسبت به وجود خداوند وارد نشده است. اما نکته ای که به آن باید اشاره کنم و بسیار مهم است این است که خدایی که من به آن اعتقاد دارم ورای خدایی است که در کتب کهن آمده است، خدای من خدای کائنات است نه آن خدایی که سوار بر ارابه یا هر شی دیگری شود و برای خود در آسمان چرخ بزند و هراز گاهی از نقطه ای به نقطه دیگر در کره زمین پرواز کند! جالب است بدانیم که نوشته های “اریک فون دنیکن” برداشتی از اعتقادات مذهبی وی نسبت به کتاب انجیل بوده است. گزارشگر می گوید؛ براساس آنچه که مسیحیان ، به نام انجیل عهد عتیق می شناسند، در بخشهایی از آن نوشته شده است که خدا و فرشتگانش چندین بار برای بازدید انسان به کره زمین آمده اند، در حین فرود، غرش مهیبی به گوش انسانها می رسید و آسمان را دود و مه پر می کرد. گزارشگر مثال دیگری میزند و می گوید؛ در کتاب “ایزیکیو”(اضحاق)، پیامبر مدعی میگردد که شاهد دیدار فرشتگانی بوده که از آسمان به زمین فرود آمدند، او توضیح می دهد که فرشتگان سوار بر ماشین پرنده ای بودند که با غرش سهمگین به زمین نشستند، به عقیده پروفسور “دنیکن”، این ماجرا نمونه بارز و دقیق دیدار فرازمینیان از کره زمین می باشد. “دنیکن”، در این رابطه می گوید خارق العاده است که “ایزیکیو”، پیامبر ، نه تنها توضیح دقیقی راجع به آنچه را که می بیند می دهد بلکه می گوید چه شخصی را می بیند. او اعتقاد دارد که خدا را دیده است.

پیامبر “ایزیکیو”، مشاهدات خود را اینگونه توضیح می دهد، وی شی پرنده ای را می بیند که در آن چهار موجود انسانگونه که هر یک دارای بال هستند و هر یک جهتی را نظاره می کنند از آسمان به زمین می آیند. در بالای سر آنان یک گوی بزرگ مدور و درخشان نیز در پرواز است و نهایتاً، حلقه ای نورانی را مشاهده می کند که در آن حلقه مدور، موجودی بسیار نورانی و کهنسال نشسته است که به تعبیر او خدا بوده است.

گزارشگر ادامه داده می گوید؛ شاید بتوان توضیح علمی نیز برای مشاهدات پیامبر “زیکیو”، قائل شد! “پروفسور لوئیس ناویا”، رئیس انستیتو علمی و تکنولوژی نیویورک می گوید؛ بطور اتفاقی در یکی از سفرهای علمی، افتخار آشنایی و سفر با پروفسور “جوزف بلومبریچ”، برایم پیش آمد، او رئیس پروژه های فضایی “ناسا”، بود و در حقیقت سفینه مارینر تحت نظارت وی به کره مریخ فرستاده شد . وی سرپرست و طراح اصلی دستگاه فرود آمدن سفینه “مارینر”، بر سطح مریخ بود. او در این رابطه به من گفت که در واقع، ایده اصلی وسایل فرود سفینه مارینر درسطح کره مریخ را، از نوشته های “ایزیکیو”، الهام گرفته است.

گزارشگر می گوید؛ شخصیت دیگری که اریک فون دنیکن، در کتاب عهد عتیق به او توجه خاص دارد”ایناک”، است، در همین رابطه “دنیکین”، می گوید؛ تنها در یک بخش بسیار کوچک از انجیل عهد عتیق از ایناک نام برده شده است اما در “تکستهای اپاکریتک”، به کتاب “ایناک” بر می خوریم که صدها صفحه راجع به تجارب و مشاهداتش توضیح داده شده است. در واقع “ایناک”، اولین شخصیت ، در دوران کهن است که جزئیات کاملی از مشاهدات خود را با دقت و جزئیات کامل توضیح داده است. ایناک در واقع پدربزرگ حضرت نوح است و در بخشی از کتابش توضیح داده است که : به مدت 300 سال ، کره زمین را توسط خدایان ترک کردم، ابتدا توسط قدرتی به آسمان پرواز کردم و  درمکانی فرود آمدم که مرد کهنسالی، با موهای سفید و بسیار نورانی  نشسته بود، در اطراف وی مردان جوان و تنومندی دیده میشدند، مرد کهنسال (که “ایناک”، از او به نام خداوند یاد می کند) به مردان جوان که حکم خدمتکاران وی را داشتند فرمان می دهد که ابتدا به من سواد خواندن و نوشتن را یاد دهند و سپس زبان آنان را به من یاد دهند، من می بایست هر آنچه را که در این مدت یاد می گرفتم مینوشتم و با خود نزد همنوعانم  به زمین میبردم. من در مدتی که نزد خدا بسر میبردم، نام و حرفه خدمتکاران خدا را فرا گرفته بودم، بعنوان مثال دقیقاً می دانستم که چه شخصی به من ستاره شناسی را یاد می دهد و چه شخصی اخلاقیات و ….

“جورجیو تسرکالوس”، می گوید؛ زمانی که این وقایع توسط “زیکیا” نوشته می شد، در واقع قدرت نوشتن، بزرگترین حادثه ای بود که در آن زمان اتفاق افتاده بود، قدرت نوشتن برای آنان آنقدر خارق العاده بود که ابتدا هر آنچه را که دیده و تجربه کرده بودند را دقیقاً نوشته و درباره آن توضیح میدادند، کاری که بدرستی توسط “زیکیا”، انجام شده بود. شخصاً نمی توانم بفهمم که چرا مدعیان علوم مدرن نمی توانند واقعی بودن آن حوادث را درک کنند؟

ادامه دارد

پایدار باشید.

 

 

Advertisements
This entry was posted in فرازمینیان, ماوراالطبیعه, یوفو, ایران باستان, زکریا سیچن, سومریان. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s