فرازمینیان عهد باستان قسمت چهارم

Ancient Aliens 4 ( IN PERSIAN) فرازمینیان عهد باستان قسمت چهارم

by سفر به ناشناخته on Monday, June 27, 2011 at 10:19am

گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت :  404دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان  قسمت چهارم 

 

 

با درود ادامه بخش چهارم گزارش فرازمینیان عهد باستان را به آگاهی می رسانم. امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

ادامه گزارش، در هفته گذشته به آنجای ماجرا رسیدیم که پروفسور “دنیکن”، پس از دریافت نتیجه آزمایش از دانشگاهی که در آن مشغول تحصیل بود از مسئولین تقاضا می کند که گروهی را همراه او برای مکاشفات باستانشناسی به محل “نازکالاین”، اعزام کنند، اما مسئولین مربوطه به دلایل خاص با تقاضای وی مخالفت می کنند، مهمترین دلیل آنها این بود که دولت “پرو”، هرگونه کاووش باستانشناسی در “نازکالاین”، را بدلیل مقدس بودن آن منطقه نزد اهالی بومی، ممنوع اعلام کرده است “دنیکن”، در همین رابطه می گوید؛ از آن تاریخ چهل سالی می گذرد وهیچکس هنوز موفق به انجام عملیات باستان شناسی در آن منطقه نشده است، افراد بومی آن منطقه معتقدند که حتی نباید یک سنگ در آن منطقه جابجا گردد.

گزارشگر در این بخش اضافه می کند که نظریات و تئوریهای بی شماری در رابطه با “نازکالاین”، اراعه شده است از جمله آنکه این خطوط و طراحی ها، اشکال دقیق و پیچیده هندسی می باشند و یا آنکه خطوط یاد شده وضعیت گستره ستارگان را مشخص ساخته اند و یا حتی گروهی معتقدند که اشکال طراحی شده جنبه مذهبی داشته و صرفاً جهت پرستش خدایان باستان بوجود آمده است.

“جورجیو تسرکالوس”، در این رابطه می گوید؛ زمانیکه از آسمان به این اشکال و خطوط نظر می اندازید در اولین نگاه متوجه خطوط یک فرودگاه بزرگ در نظرتان مجسم می گردد، شخصاً اعتقاد دارم که این یک فرودگاه عظیم است. فرودگاهی که دهها مایل طول و عرض آن است.

“دیوید چیلدرس”، می گوید؛ براستی هدف از ساختن “نازکالاین” چیست؟ آیا مکان بزرگی برای فرود سفاین عظیم فرازمینیان در دوران کهن بوده است، به گمان من، فرودگاه بهترین ونزدیکترین حدس است که می توان برای این مکان زد، گزارشگر می گوید؛ در دوران جنگ جهانی دوم، ارتش آمریکا در جزیره دور افتاده ای در اقیانوس اطلس پایگاه هوایی بزرگی بنا می کند، بومیان منطقه که تا آن زمان هواپیما ندیده بودند، فرود و برخواست این اجسام بزرگ آنهم با غرش وهم آور برایشان مانند این بود که خدایان در حال رفت و آمد به زمین می باشند.

“دیوید چیلدرس”، می گوید؛ زمانی که این هواپیماهای غول پیکر فرود آمده و یا از زمین به هوا بر می خواستند، مردم بومی آن جزیره دچار شور وحال خاصی می شدند، و با وجودی که نمی دانستند این اشیاء پرنده اصولاً چگونه کار می کنند با تعجب فراوان شاهد فرود و برخواست آنان می شدند و البته نکته بسیار جالب توجه دیگر این بود که این مسافران ناخواسته برای بومیان دائماً آذوقه و پوشاک می آوردند و باعث خوشحالی و دلگرمی آنان شده بودند، اما ناگهان جنگ جهانی دوم به پایان می رسد و نیروی هوایی آمریکا نیز پایگاه خود را از آن جزیره دور افتاده بر چیده و اثری به جز یک باند فرودگاه در آن جزیره از خود بجای نمیگذارد، بومیان جزیره مات و مبهوت به یکدیگر نگاه می کردند و از خود می پرسیدند، چطور شد چرا دیگر اثری از خدایان نیست! خبرنگاری که در جزیره مانده بود و مدام از تحولات پس از خروج آمریکائیان گزارش تهیه می کرد، شاهد شگفت زدگی بومیان شده بود، و نگرانی را در چهره ساکنان آن جزیره براحتی تشخیص می داد، ساکنان آنجا بدور روحانیون، حلقه زده بودند و خواستار پاسخ، که براستی چرا خدایان باز نمی گردند، آنها به ما غذا و پوشاک می دادند و باعث دلگرمی ما شده بودند، چرا ما را ترک کردند، روحانیون یا پیران منطقه توضیح داده بودند که این خدایان فرستادگان اجدادشان بودند و بهترین کار برای آنکه، آنان دوباره باز گردند این است که مشغول دعا گردند، اما گروه کثیری از بومیان تصمیم می گیرند که با هر آنچه که در آن جزیره یافت می شد نمونه یک هواپیما را در نوک کوه بسازند تا شاید این اقدام آنان، نظر خدایان آسمان را جلب کند و دوباره اشیاء پرنده به آن جزیره بازگردند. آنان شبانه روز برای مدت مدیدی بدور آن هواپیمای دست ساز خود آتش افروختند تا شاید نمای هواپیمای آنان و دود حاصله از آتش، سبب بازگشت خدایان پرنده به آن جزیره گردد.

“دیوید”، از این ماجرا نتیجه می گیرد که مشابه این حادثه در هزاران سال پیش برای پیشینیان ما اتفاق افتاده است و براحتی می توان گفت که از بطن چنین حادثه ای در گذشته حتی مذاهب گوناگون شکل گرفته اند.

در بخش دیگری از این گزارش “اریک فون دنیکن”، پس از نشان دادن فیلمی که او در هنگام پرواز با هواپیما از “نازکالاین”، گرفته است توضیح می دهد که در یک مقایسه بسیار ساده از خطوط مستقیم بر روی کوههای “نازکا”، می توان این نتیجه را گرفت که در زمان ساخت چنین خطوطی، سازنده آن، از چنان تکنولژی پیشرفته ای برخوردار بوده است که برای بوجود آوردن این خطوط مستقیم، حال برای هر منظوری، قسمت فوقانی کوه را براحتی بریده است و جابجا کرده است. این نکته را در قیاس با کوههای اطراف آن براحتی می توان تشخیص داد، نکته جالب توجه دیگر آنکه پس از برش قسمت فوقانی کوه، اثری از بخش بالایی نمی توان درجایی دیگر یافت، این براستی خارق العاده است. در همین رابطه “جورجیو تسوکالوس” می گوید؛ تمام کوههای اطراف و منطقه “نازکا”، همه دارای نوک یا قله کوه می باشند بدون هیچ استثنایی، اما نقاطی که بریده شده است تا خطوط را بوجود آورد ، مانند این است که کوه از وسط بریده شده و هیچ اثری از بخش بالایی آن حتی در صدها مایل اطراف “نازکالاین”، هم دیده نمی شود. سوال من این است که بخش بالای کوه که بریده شده کجا رفته است؟

سوال دیگر “جورجیو” این است که چرا این فرازمینیان در چنین جای خشک و بی آب و علفی در کشور “پرو”، چنین پروژه ای را ساخته یا بوجود آورده اند؟

وی می گوید؛ بیایید تصور کنیم که فرازمینیان تازه از راه رسیده اند واز آسمان بدنبال مکان مناسبی برای انجام آزمایشات و نمونه برداری از خاک زمین می گردند و خیلی زود مایلند بدانند که این کره از چه مواد و آلیاژی ساخته شده است “نازکا”، بدون شک یکی از کاملترین و مناسبترین مکانهایی است که آنان می توانستند جواب سوالات خود مبنی بر چگونگی وضعیت کره زمین و آلیاژهای موجود در آن را بدست آورند، جالب توجه است که این منطقه همچنان بهترین مکانی است که می تواند درآن جا جواب سوالات زمین شناسی را بدست آورد، دلیل دیگر آنکه هنوز منطقه “نازکا”، جزو بکرترین و دست نخورده ترین مناطق در کره زمین به حساب می آید، در این منطقه شما هرگونه آلیاژی را می توانید پیدا کنید، طلا، اورانیوم، مس و …. در حقیقت تمام آلیاژهایی که خاک زمین را بوجود آورده اند در این منطقه به شکل خام و از نوع درجه  یک آن را می توانید بدست آورید.

ادامه دارد..

پایدار باشید.

This entry was posted in فرازمینیان, ماوراالطبیعه, یوفو, زکریا سیچن, سومریان. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s