فرازمینیان عهد باستان قسمت نهم

  

گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت : 409دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان  قسمت نهم

 

و اما ادامه گزارش: ”دیوید چیلدرس”، در ادامه نظراتش در رابطه با اهرام ”مایا”، می گوید :کره زمین چندین بار دچار دگرگونی های بزرگ و فاجعه بار شده است. یک بار در اثر آب ، به عبارتی طوفان نوح ، یا حادثه ای مشابه آن. بار دیگر توسط آتش، یا آتش فشان های مرگ بار و احتمالا تشعشعات مرگبار خورشیدی و بار دیگر توسط یخ، که می توان آنرا به یخبندان عظیمی که سرتاسر کره زمین را فرا گرفته بود نسبت داد و  یا آنکه امکان سقوط سنگ یا سنگهای آسمانی به زمین نیز امری محتمل میباشد.

“جورج نوری”، برنامه ساز رادیو سی 2سی می گوید؛ این سوال بزرگ پیش می آید که چرا می بایست بناهایی چنین عظیم، مانند اهرام در عهد باستان ساخته می شد؟ آیا اهرام مصر،  صرفا” بخاطر غرور فراعنه ساخته شده است یا آنکه فراعنه با ساختن چنین بناهای عظیمی، هدف دیگری را دنبال می کرده اند؟ “جورجیو سر کالوس”، در این رابطه می گوید؛ هدف بزرگ سازندگان اهرا م، انباشته کردن علوم و اسرار کهکشان می توانسته باشد، بعنوان مثال 300، کتابی که از دوران باستان در مصر بدست آمده است، مملو از دانش و علوم کائنات است که توسط خدایان، در دوران کهن به انسان هدیه داده شده بود.

گزارشگر در بخش دیگر این مطلب می گوید: بدون شک اهرام ،تنها بازمانده های دوران کهن نیستند که همواره شگفتی دانشمندان و باستانشناسان را برانگیخته اند. در قلب اقیانوس اطلس، جزیره دور افتاده کوچکی  بنام”ایستر آیلند”.

وجود دارد. دراین مکان اسرار آمیز، تعداد “800”، مجسمه سنگی عظیم، که هریک انسان نیم تنه ای را نشان داده است با سر و صورتهایی که احتمالا چهره انسان گونه دارد و هریک، ابزار و ادوات یا زیور آلاتی سنگی نیز برچهره دارند وجود دارد. این 800 مجسمه طوری در ساحل قرار گرفته اند که انگار بر دریا خیره شده اند . قدمت این مجسمه ها به هزاران سال پیش باز می گردد.

“دیوید چیلدرس”، در این رابطه می گوید: این مجسمه ها هر یک بیش از یک تن وزن دارند و چهره آنان بیشتر شبیه به موجودات افسانه ای می ماند تا انسان، سوال بزرگ این است که اصولا هدف از ساختن این 800، مجسمه عظیم برای ساکنان این جزیره که انسانهای بدوی بوده اند چه بوده است؟ پرفسور”مایکل دنین”، فیزیکدان آمریکائی در این رابطه می گوید؛ این موضوع بسیار مهم است که بدانیم این تمدنهای باستانی، چه اندازه توانائی نوشتن را داشته اند، تا بتوانیم از نوشته های آنان به نتیجه مطلوبی برسیم، بعنوان مثال در مصر، ما نوشته های بیشماری را پیدا کرده ایم که تا حدودی برای ما هدف از ساختن اهرم را توضیح داده اند اما در جزیره دور افتاده ای مانند ”ایستر آیلند”، هیچگونه نوشته یا لوح و کتیبه ای برایمان بجا نگذاشته اند تا بتوانیم هدف از ساختن این همه مجسمه را دریابیم.

گزارشگر می گوید؛ در 3 هزار مایلی این جزیره، در کشور”بولیوی”، مجسمه هایی، همانند مجسمه های”ایسترآیلند”، وجود دارد که آنها، قدمتی هفده هزار ساله دارند و البته این مجسمه ها در شهری باستانی ، بنام ”تیهو وانا کا” قرار دارند که در حال حاضر قدیمی ترین شهر جهان به حساب می آید.

پرفسور”آرتور دیمارست”، دانشمند و باستانشناس آمریکایی، در این رابطه می گوید: بناها و مجسمه هایی که در”تیهوواناکا”، وجود دارند، نمونه آنها را در آثار باستانی کشور”پرو”،” مکزیک”، و دیگر سایتهای باستانی جهان نیز می توان پیدا کرد، رابطه زیادی را در چهره مجسمه ها می توان یافت که به غایت اسرارآمیز هستند.

گزارشگر می گوید: مکان جالب توجه دیگری در این منطقه  است که اغلب توریستهایی که به ”تیهوواناکا”، می آیند به راحتی از کنارآن میگذرند آن سایت بسیار اسرارآمیز”پوما کانگو” که در چند صد متری سایت ”تیهوواناکا”، وجود دارد قرار دارد! غافل از اینکه در سایت ”پوما کانگو” که تقریبا به ویرانه ای می ماند، عجیب ترین بناهایی وجود دارد که نظر بخش عظیمی از “تئوریسینهای فضانوردان کهن” را بخود جلب کرده است! ”جورجیو سرکالوس”، دراین رابطه می گوید؛ به عقیده من بزرگترین و جالبترین مدرکی که تا به امروز از گذشتگان به دست ما رسیده است، در همین منطقه یا سایت ”پوما کانگو”، در کوهپایه های کشور بولیوی وجود دارد و با وجودی که اهرام ثلاثه مصر با اینهمه پیچیدگی و اسرار آمیزی همچنان بعنوان یک معما از دوران باستان بجا مانده است، در مقابل سایت ”پوما کانگو مانند بنائی است که توسط  کودکان خردسال ساخته شده است! در این مکان، منطق حرفی برای گفتن ندارد. در این سایت، بناهای عظیم سنگی که هزاران تن وزن دارند و ظاهرا توسط نیروی عظیمی در دوران کهن ویران شده اند وجود دارند. در عین حال هر یک از بلاک هایی که در این مکان قرار دارد به شکل خارق العاده ای بریده و طراحی شده اند که با قوی ترین و پیچیده ترین دستگاه لیزری که ما امروزه در دست داریم  هم نمی توانیم چنین برشهای دقیق و صافی را در سنگها بوجود آوریم! این سنگهای عظیم  که مانند یک ”جیک سا پازل”، در هم فرو رفته و بنائی را تشکیل داده اند، باید توسط یک نیروی بسیار عظیم  به این مکان انتقال داده شده باشند! ”اریک فون دنیکن”؛ در این رابطه می گوید: بناهای این سایت در 4 کیلومتری از سطح دریا ساخته شده است، در این مکان شیب دار ، نمی توان از وسیله چرخدار ، برای بالا بردن این سنگهای عظیم  بهره برد ، این منطقه کاملا خشک و بی آب و علف است، بعقیده من این سایت ،  عجیب ترین و اسرار آمیزترین سایت باستانی جهان بشمار می آید؛ هدف از ساختن این بناها با این پیچدگی غیر قابل توصیف چیست؟!

“جورجیو”، در این رابطه می گوید: باستانشناسان دولتی می گویند، که سایت”پوما کانگو” توسط، سرخپوستان ”ایمارائی”، ساخته شده اند و البته همه ما در یک موضوع با هم، هم عقیده هستیم که برای ساختن چنین بناهای ”پازل واری”، بدون شک طراحی، هدف مشخص، برنامه مشخص و در مجموع نوشتاری می بایست از گذشتگان بدست ما می رسیده که دقیقاً نشان دهد هر یک از این سنگها، چگونه با سنگ دیگر قرار میگیرد که شکل دلخواه را به ما بدهد اما نکته جالب توجه این است  که تمدن ”سرخپوستان ایمارائی” هیچ نوشته یا لوح و کتیبه ای از خود بجای نگذاشته اند، حال سوال من این است که چگونه چنین بنایی بدون طرح و برنامه میتواند ساخته شده باشد؟

ادامه دارد…

Advertisements
This entry was posted in aliens, conspiracy theories, UFO, فرازمینیان, ماوراالطبیعه, یوفو, زکریا سیچن, سومریان, علوم باطنی and tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s