فرازمینیان عهد باستان قسمت دهم

Ancient Aliens 10 (IN PERSIAN) فرازمینیان عهد باستان قسمت دهم

by سفر به ناشناخته on Wednesday, August 31, 2011 at 6:57pm

گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت :  410 دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان  قسمت دهم

 

فرازمنیان عهد باستان بخش دهم

با درود، ادامه گزارش فرازمینیان عهد باستان بخش دهم، را به آگاهی می رسانم، امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

ادامه گزارش: تکرار این مطلب را لازم میدانم که در رابطه با آثار باستانی بجا مانده در ویرانه های “پوما پانکو” توضیحاتی برای شما عزیزان بدهم به عقیده  محقق و تئورسین  مطرح فضا نوردان کهن “جورجیو تسو کالوس”، آثار باستانی در مصر مانند اهرام ثلاثه، در مقابل آثار باستانی ” پوما پانکو “، بنائی است که انگار توسط کودکان ساخته شده باشد. به همین دلیل اکثریت باستانشناسان ومحققان، توجه خاصی به این نقطه از کره زمین دارند تا شاید بتوانند معمای بسیارپیچیده این سایت را روزی حل کنند.

“دیویدچیلدرس”، یکی دیگر از محققان آمریکایی در این رابطه می گوید؛ نوع سنگ و سنگبری خارق العاده ای که در این سایت بکار رفته بدون شک ما را مجبور می کند به این نتیجه برسیم که سازندگان این بنا، از دستگاه بسیار پیچیده و احتمالا، لیزری تکامل یافته بهره برده باشند که حتی امروزه بشر دارای چنین تکنولوزی پیچیده ای نیست.

“جورجیو”، همچنین اضافه کرده و می گوید؛ مانند این است که تنها استادان سنگ تراش، آنهم مجهز به وسایل پیچیده در این سایت اجازه کار داشته اند، این سنگهای تراشیده شده، همه در یک اندازه، صاف با برشهای دقیق و دقیقا کپی یکدیگرند. فراموش نشود که جنس این سنگها، گرانیت و دایو رایت، است و تنها سنگی که از “دایو رایت” مقاومتر است الماس است و تنها شکلی که این سنگها را بتوان در آنها برش بوجود آورد، استفاده از الماس یا وسایلی که الماس را برای برش با خود یدک میکشند است. “اریک فون دنیکن” در این رابطه می گوید؛ چند متخصص و دانشمند آمریکائی که برای تحقیق در سایت حضور پیدا کرده بودند در مجموع اعلام کرده اند که برش و ساختن چنین بناهائی، در یک کلام توسط انسانهای آن دوران، آنهم با لوازم ابتدایی، غیر ممکن است.

“تاد دیوتل”، پروفسور رشته مردم شناسی از دانشگاه نیویورک، در این رابطه می گوید: تکنیک سنگ بری درعهد باستان، ظاهرا در تمام کره زمین رایج بوده است سوال اینجاست که چرا اشخاصی که این بناها یا اهرام را می ساخته اند، بنائی عمودی مانند آسمان خراشهای امروزی را در  آن زمان نساخته اند؟ آنها که در این حد تبحر داشته اند، چرا فقط بناهای عظیم خود را بشکل اهرام می ساخته اند؟ شاید جواب این باشد که ظاهرا خدایان یا پادشاهان کهن، بناهایی را ترجیح می دادند که برای صدها یا هزاران سال دوام پیدا کرده و دراثر حوادث طبیعی از بین نرود، به همین دلیل مایل بودند که بناهایی بسازند مانند اهرام و یا”جیکسا پازل “، درهم رفته و بسادگی خراب یا ویران نشوند!

“جورج نوری”، نویسنده و مجری برنامه “سی تو سی”، می گوید؛ بدون شک، انسانهای عهد باستان با واقعیت و دنیای دیگری روبرو بودند، حوادث آن دوران با حوادث دنیای امروز ما کاملا متفاوت بوده است. مدارک و شواهد بجا مانده از آن دوران، این امر را ثابت می کند. البته دنیای اسرار آمیز آنان در یک مقطعی از تاریخ، به پایان رسیده و یا به عبارتی سازندگان این بناها و یا بهتر بگوئیم خدایان آن دوران، کره زمین را ترک کرده اند و از خود این بناها را بجای گذاشته اند تا شاید فکر انسانهائی که در آینده بدنیا میآیند را همواره، مشغول نگه دارند که سازندگان اصلی این بناها، چه کسانی بوده اند؟

گزارشگر در بخش دیگر می گوید: حل کردن یک معما ازهزاران معمائی که از دوران باستان بجا مانده فقط گام کوچکی را در حل کل ماجرا برمیدارد بعنوان مثال چگونه این بناها ساخته شده اند و یا چه نوع بهره برداری از آنان می شده است؟ شاید جواب این سوالات را فقط درکره زمین نمی توانیم دریابیم و  می بایست به کرات دیگر سفر کنیم!

آیا مشوقان اصلی ساختن اهرام فرازمینیان بوده اند؟ و اگر آنها بوده اند آیا از خود به غیر از این بناها، فنون ستاره شناسی، فیزیک و ریاضی را برای انسان بجای گذاشته اند؟ این سوال تا به امروز بی جواب مانده است. بعنوان مثال دستگاه یا ما شین کوچکی که به اولین کامپیوتر جهان  معروف است و قدمتی دوهزار ساله هم دارد شاید بتواند پاسخگوی سوال ما باشد!

“دیوید چیلدرس”، در این رابطه می گوید، این دستگاه کوچک درمنطقه “انتی کاترا” در نزدیکی یونان توسط قواصان بطور اتفاقی از یک کشتی غرق شده قدیمی پیدا شده است، این دستگاه از نوع فلزی بنام “الویر” ساخته شده و پس از کشف به موزه “آتن”، در یونان منتقل شده است.و پنجاه سال پس از کشف آن، این شی توسط باستانشناسان با اشعه ایکس ، مورد بررسی قرار میگیرد و بزودی در می یابند که در درون این وسیله فلزی، چرخهای دندانه داری مانند چرخهای ساعت، وجود دارد و به عبارتی این یک نوع کامپیوتر کوچک، متعلق به دو هزار سال پیش بوده است، همچنین این دستگاه به گفته “جیسون مارتل”، وسیله ای بوده برای اندازه گیری ستارگان و بدست آوردن موقعیت جغرافیائی در دریا و نکته قابل توجه ومبهوت کننده دیگر، این است که این دستگاه مانند جدولی است که با دادن اطلاعاتی مانند روز، ماه، و سال بدنیا آمدن انسان ، مشخص کردن خصوصیات فردی و تواناییهای او را پیشبینی میکند!. به عبارتی لوازم و چرخهای کوچک و پیچیده ای که دراین شی بکار رفته، از ساعت مدرن سوئیسی امروزی به مراتب پیشرفته تر می باشد!

“دیوید چیلدرس” می گوید؛ زمانیکه باستانشناسان در سال “1950” این دستگاه را مورد بررسی قرار دادند، گفته بودند که آنها هیچگاه نمی دانستند که یونانیان در دوهزار سال پیش، دارای چنین وسیله پیچیده ای بودند! آنها گفته بودند که پیدا شدن این دستگاه مانند این است که در درون یک معبد فراعنه مصر بطور ناگهانی یک جت یا هواپیما را پیدا کنیم!

آرش بیک

Advertisements
This entry was posted in aliens, conspiracy theories, UFO, فرازمینیان, ماوراالطبیعه, نقوش مزارع, یوفو, سومریان, علوم باطنی and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s