( Dark Mission) ریچارد هوگلند

ریچارد هوگلند

گزارش هفتگی

نویسنده: آرش بیک

قسمت : 387 دانستنیها

با درود و با اجازه شما عزیزانی که مطالب اینجانب را در مجله دانستنیها دنبال می کنید میخواهم گزارش این هفته را به حوادث جالبی در رابطه با فاش شدن قریب الوقوع مسئله وجودی پدیده یوفو، اختصاص دهم و ادامه مطلب هفته گذشته را به آینده موکول کنم، هر چه باشد مسئله وجودی موجودات بیگانه و سفاین آنان که به نام یوفو  (اشیای پرندۀ ناشناس) شناخته شده اند، می تواند یکی از مهمترین حوادث تاریخ بشریت به حساب آید و با فاش شدن آن بدون شک بشریت صفحه جدیدی را در تاریخ وجودی خود در این کره خاکی خواهد گشود که بطور زیر بنایی همه چیز را دگرگون خواهد کرد.

ریچارد هوگلند، شاید برای بعضی از خوانندگان این گونه مطالب نامی آشنا بشمار آید، اما برای آن گروه از دوستانی که اخیراً مطالب اینجانب را دنبال می کنند توضیح می دهم که این شخص مهره بسیار مهمی در رابطه با فاش شدن موجودات بیگانه و بطور کلی مسئله وجودی آنان به حساب می آید. وی در گذشته نه چندان دور بعنوان مشاور در برنامه های سازمان فضایی ناسا خدمت می کرد و سپس بدلیل فاشگویی در رابطه با وجود حیات در کره مریخ در گذشته و وجود آثار باستانی در آن کره از سازمان مربوطه جدا می گردد و در حال حاضر بعنوان یکی از دانشمندان خستگی ناپذیر در رابطه با مسئله یوفو ، فعالیت می کند و کتاب بسیار ارزنده و پر فروشی به نام “دارک میشن”، از وی به چاپ رسیده است که حقایق پشت پرده در رابطه با سازمان ناسا و دولت های پشت پرده در آن منعکس گردیده و به قولی یکی از جنجال برانگیزترین کتاب ها در سه دهه گذشته اعلام شده است.

ریچارد هوگلند ، در برنامه رادیویی شبانه ، شرکت کرد و به سئوالات جورج نوری، مجری مجرب این برنامه در همین رابطه پاسخ گفت. جالب توجه است که  ریچارد، اصولا  تا روز مصاحبه هیچگاه در رابطه با وجود یوفوو مسائل غیر علمی صحبت نمی کرد و همیشه معتقد بود که اگر نتوان موردی را بطور علمی ثابت کرد بهتر آنست که راجع به آن صحبتی نکنیم، اما او برای اولین بار در رابطه با مسئله وجودی سفاین بیگانه و فاش شدن قریب الوقوع بسیاری از پرونده های دولت آمریکا سخن گفت.

جورج نوری ، در آغاز برنامه از وی سوال می کند که چطور شد نظر خود را عوض کردی؟ ریچارد می گوید: حوادث بسیار جالبی در دنیا در حال اتفاق افتادن است و همه چیز خبر از پایان پنهان کاری دولت های پشت پرده در رابطه با وجود موجودات بیگانه را می دهد. اخباری که از واتیکان اخیراً پخش شده مبنی بر آنکه نماینده ارشد پاپ اعظم اعلام کرده است که در صورتی که موجودات بیگانه را بیابیم آنها را ابتدا غسل تعمید خواهیم داد و آنکه وی اعتراف کرده است که بدون هیچ شک و شبهه ای حیات در کائنات فراوان یافت می شود و روزی خواهد آمد که ما زمینیان می بایست رابطه با آنان برقرار کنیم. ریچارد هوگلند ، سپس به برنامه های ویژه تلویزیونی، از کانال ” دیسکاوری”، گرفته تا کانال کودکان و حتی کانال های پر بیینده ای که فیلمهایی مانند “ایونت” و امثال آنها را پخش میکنند، اشاره کرده و میگوید، همه و همه از یک موضوع حکایت می کنند و آن پایان دادن به پرده پوشی در رابطه با پدیده موجودات بیگانه و یوفومی باشد.

ریچارد در بخش دیگری می گوید؛ هیچکس از وجود آثار دست ساز و باستانی در کرات منظومه شمسی صحبت نمی کند در صورتی که اگر فقط  به همین نکته توجه خاص شود مدارک و شواهد بسیار محکمه پسند و پر قدرتی وجود دارند که می توان مسئله وجودی موجودات فرا زمینی را برای همیشه حل کرد، کره ماه، کره مریخ، قمرهای کیوان، ژوپیتر و …. همه دارای بناهای عجیب و غریب و دست سازی هستند که هر یک به تنهایی می توانند، برای همیشه مسئله وجودی فرا زمینی ها را ثابت کنند. اخیراً در قمر “فوبوس”، متعلق به مریخ، شواهدی بدست آمده که بنای بسیار عظیمی بشکل هرم در آن وجود دارد و حتی فضانورد معروف “باز آلدرین” آن را تایید کرده که این بنا می تواند دست ساز باشد! همه این مدارک و شواهد ثابت می کند که ما یعنی بشریت بدون شک تاریخ باستانی پنهان شده ای را دارا هستیم که از ما مخفی و پنهان نگاه داشته اند.

در این بخش مجری برنامه می گوید؛ یک ماه پیش فیزیکدان معروف “استفان هاوکینز” می گوید: اگر می خواهید با فرا زمینی ها ارتباط برقرار کنید بهتر آنست که مراقب باشید زیرا شاید آنها خطرناک باشند! بعد از آن واتیکان از فرا زمینی ها بعنوان برادران و خواهران  ما زمینی ها نام می برد و بزرگترین ماجرا، آنکه  سازمان ملل متحد، تشکیلاتی را اخیراً تدارک دیده تا در صورت ملاقات با فرازمینی ها وارد عمل شده و مذاکرات لازم را با آنها انجام دهد! آیا به سادگی از این اتفاقات می توان گذشت؟

ریچارد می گوید؛ توقع نداشته باشید رئیس جمهور آمریکا بطور ناگهانی برنامه های تلویزیونی را قطع کند و بگوید؛ آری موجودات فرا زمینی وجود دارند و ما قرار است که با آنها ارتباط برقرارکنیم، خیر چنین حادثه ای اتفاق نخواهد افتاد، بلکه ما در حال حاضر در میان فاش شدن پدیده فرا زمینی ها هستیم و این ماجرا در حال اتفاق افتادن است، تجربه به ما نشان داده است که اصولا انسانها از سورپرایز شدن خوششان نمی آید و اغلب دوست دارند در حال خود باشند و چیزی تغییر نکند، به همین منظور سیاستمداران و رهبران جهان زمانی که بخواهند واقعیتی را به بشر القاع کنند این کار را تدریجی و گام به گام انجام می دهند، در مورد یوفو و موجودات فرازمینی هم همین طور است، فیلم درست می کنند، به بچه ها از طریق بازیهای متفاوت وساختن فیلم و سریال های یوفو و فرا زمینی ها  آنها را آماده می کنند و بزرگترها خصوصاً مذهبی ها هم که تعدادشان کم نیست توسط رهبران مذهبی وجود این موجودات را تایید می کنند و این را باور داشته باشید که تا یکسال دیگر موضوع فرا زمینی ها تبدیل به یک واقعیت عادی خواهد شد.

ادامه دارد

پایدار باشید.

“Dark Mission”

Discovery

“Event”

“Buzz Aldrin”

“Stephen Hawkins”

 

 

Advertisements
This entry was posted in aliens, conspiracy theories, Richard C. Hoagland, UFO, فرازمینیان, ماوراالطبیعه, یوفو and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s