ریچارد هوگلند قسمت دوم

گزارش هفتگی

نویسنده: آرش بیک

قسمت : 388 دانستنیها

با درود فراوان، ادامه مطلب و گزارش هفته گذشته را که درباب پایان دادن به طرح پرده پوشی در رابطه با موجودات فرازمینی است، به آگاهیتان می رسانم و همانطوری که در هفته پیش نیز اشره کردم ادامه گزارش در رابطه با قاره گمشده آتلانتیس را بزودی در هفته های آینده برای شما دوستان خواهم نوشت.

باری،  هفته گذشته به مصاحبه اخیر”ریچارد، سی، هو گلند،” با رادیو “سی تو سی” ،

اشاره کردم و به نظر ات وی در رابطه با احتمال قریب الوقوع بودن افشای وجود موجودات فرازمینی و ارتباط آنها با انسان مطالبی نوشتم که دراین گزارش به ادامه مصاحبه وی ونظرات مهم اودراین باب اشاره می کنم.

ریچارد می گوید؛ همانگونه که درآغاز اشاره کردم، در بعضی از کرات  وقمر های منظومه شمسی ما با تعداد بیشماری از آثار و بناهای عجیب و غریب و به احتمال زیاد مکانهائی مانند شهرهای متروک و یا حتی کتابخانه احاطه شده ایم و من همراه گروهی از دانشمندان و محققان بی وقفه بر روی عکسها واطلاعاتی که توسط ماهواره ها و ربات ها ارسال می گردد در حال تحقیق و مطالقه کردن  هستیم  و به نتایج بسیار ارزند ه ای  هم دست پیدا کرده ایم که بخشی از یافته ها را من درکتاب “دارک میشن” ، مفصلا بدان اشاره کرده ام  وخوشبختانه فراز هایی از مطالب کتاب من در اینترنت روزانه مورد بازدید هزاران نفر قرار می گیرد.

ریچارد ادامه داده و می گوید؛ با وجودیکه  سازمان فضائی ناسا،همواره مشغول رد هرگونه تئوری در رابطه با موجودات فرا زمینی است معهاذا، مدارک بدست آمده  تصاویر و اطلاعات فرستاده شده توسط سفاین ما حقیقت دیگری را برای ما فاش می کنند، حال چند سناریو وجود دارد که به اختصاربه آنها  اشاره می کنم، اولین سناریو این است که چه بسا آثار باستانی و یامکانهائی که در کرات دیگر وجود دارند و بدون شک دستساز جلوه می کنند،در صورت نزدیک شدن به آنها ویا لمس آنها توسط فضانوردان ما، این حقیقت را بازگو کنند که این بناها یا آثار توسط خود ما زمینیان در ادوار بسیار دور در آن  کرات ساخته و پرداخته شده باشند و باور کنید که دولت آمریکا و یا ناسا، ازچنین حادثه ای سخت هراس دارد. سناریو دوم این است که بناها و آثار ساخته شده به موجودات فرازمینی تعلق داشته باشند و درآن صورت این سوال پیش می آمد که به که تعلق دارند، به کدام سیاره در کهکشان تعلق دارند، موجودات آن دیار به چه شکل هستند و آیا بازخواهند گشت و هزاران سوال دیگر… بعنوان مثال در یکی از مکانهائی که در “سایدونیا” ، در کره مریخ وجود دارد ما با شهرهای متروکه و انبوهی از قطعات فلزی مواجه هستیم که می تواند از ربات ، و یا نوعی نانو تکنولوژی، ساخته شده باشند. در بخش دیگری ازمصاحبه مجری برنامه جورج نوری، از وی می پرسد، بوجود آوردن تشکیلاتی درسازمان ملل ،برای ملاقات احتمالی با فرازمینی ها را چگونه بررسی می کنید؟  ریچارد در پاسخ می گوید؛ زمانیکه ما در رابطه با سازمان عریض و طویلی مانند، برخورد می کنیم مسائل جدی است و اینطور نیست که چنین سازمانی فردا حرف دیروز خود را انکار کند ومسائلی از این قبیل. در حقیقت چند سال پیش در فوریه سال2008  ، جلسه بسیار سری و خصوصی در سازمان ملل تشکیل می شود که خوشبختانه یکی از دوستان نزدیک من درآن جلسه حضورداشت و ازقرار معلوم در این جلسه سری چند تن از تصمیم گیرندگان اصلی پشت صحنه سیاست یابعبارتی دولت پنهان جهانی تصمیماتی جهت مشخص کردن زمان فاش گوئی در رابطه با فرازمینیان را به بحث و مشاوره گذاشته  بودند و درپایان این جلسه زمان مطرح کردن آنکه ما اصولا در جهان تنها نیستیم مشخص شد و به عقیده من مطرح کردن چنین تشکیلاتی  که درسازمان ملل ، بوجود آمده پیرو تصمیماتی است که در سال “2008”،گرفته شده است . البته فراموش نکنید که جنگ سری و درپشت صحنه در جریان است که گروهی همچنان بر پرده پوشی پافشاری میکنند و نمی خواهند بشریت سر از اسرار پشت پرده درآورد ولی همزمان گروه دیگری وجود دارد که شدیدا تمایل به فاشگوئی دارد. درهمین رابطه من میخواهم رازی را فاش کنم که بخاطر صحبتها و نظریات اخیر نماینده پاپ اعظم در رابطه با امکان وجود فرازمینیان وحتی غسل تعمید آنان حرفهائی زده بود، بلافاصله پس از اعلام نظریات نماینده پاپ، دولت ایتالیا که ظاهرا در گروه مخالفان فاشگوئی قدم بر می دارد , واتیکان را به سوء استفاده مالی متهم می کند، این بدان معنی است که در صورت فاشگوئی بیشتر ، واتیکان صدمات مالی بزرگی را متحمل خواهد شد نکته جالب دیگر این است که اصولا موجودات فرازمینی , میکرب یا باکتری و یا موجود عجیب و غریب شاخدار نیستند، بلکه آنان شبیه به ما هستند یعنی نوعی انسان که در صورت ملاقات با آنها  می توان  آنها را غسل تعمید داد وبه مسحیت معرفی کرد.

ریچارد به مطلب جالب دیگری اشاره کرده و می گوید ببینید جنگ پشت صحنه را می توان اینگونه بررسی کرد. ادامه پرده پوشی ، یعنی بشر همچنان می بایست برده باشد ودر این کره زندانی بماند و ازگروهی نامنتخب, فرمان  ببرد همزمان در صورت برداشته شدن این پرده چند صد ساله انسان می تواند برای سوالات بزرگ مانند اینکه اصولاچه کسانی اهرام را ساخته اند، فرازمینی ها چه کسانی هستند ویا بقول  نماینده پاپ خواهران وبرادران فضائی ما چه کسانی هستند ویا آنکه اصولا درگذشته های دور چه اشخاصی به کره ما آمده اند و تمدنهایئ مانند سومریان (ایرانیان باستان) و مایا و اینکا را ساخته اند و آنکه ملیونها سال تاریخی که توسط گروهی بطور مخفی نگاه داری می شود  و هیچکس براستی نمی داند که در گذشته چه اتفاقاتی افتاده است همه و همه فاش خواهد شد و نه تنها تاریخ کره زمین بلکه تاریخ کرات دیگر مانند مریخ، ماه، ونوس و……و آنکه اصولا چه اتفاقاتی در گذشته روی داده است فاش خواهد شد. بعنوان مثال تمدن کره مریخ ، نابود شده است، آیا تغییرات هوا نقش داشته است و یا آنکه فاجعه ای که بهتر است مانیز ازآن باخبر شویم زیرا درحال حاضر تمدن بشر دراین کره خاکی نیزمورد تحدید قرار گرفته است ! ریچارد درنهایت می گوید؛ چه می خواهید باور کنید یا نه، جنگ واقعی در پشت صحنه در جریان است درهمین لحظه که داریم صحبت میکنیم، افرادی با گلوله واقعی در حال جنگ باهم هستند و کشته می دهند، این ماجرا مهمتر وواقعی تر از هر واقعه دیگری است که در این کره خاکی تابه امروز اتفاق افتاده است!

ادامه دارد

پایدار باشید

آرش بیک

Cydonia

Advertisements
This entry was posted in aliens, conspiracy theories, cydonia, Richard C. Hoagland, فرازمینیان, ماوراالطبیعه and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s