فرازمینیان عهد باستان قسمت دوازدهم

گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت : 412 دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان قسمت دوازدهم

 

با درود بخش دوازدهم گزارش فرازمینیان عهد باستان را به آگاهی می رسانم.

در گزارش قبلی به آزمایشی جالبی که توسط “جورجیو سوکالوس و جیسون مارتل”، دو محقق  مطرح در زمینه ماورالطبیعه بر روی کوزه های مشهور به باطری های عهد باستان که تعدادی از آنها در ایران و عراق از دل خاک بیرون آورده شده است، اشاره کردم و نتیجه آزمایش به این صورت درآمد که این کوزه های چند هزار ساله از دوران باستان، از خود اندک انرژی الکتریسیته را تولید می کند که احتمالا مردمان آنزمان به نوعی از الکتریسیته بدست آمده بهره می بردند.

گزارشگر در این رابطه می گوید: با وجودی که گروهی از محققان فضانوردان کهن، برای این کشف، ارزش بسیاری قائلند و معتقدند این تکنولوژی توسط فرازمینیان به انسان آموخته شده است  گروهی دیگر از باستانشناسان، براحتی این کشف مهم را حادثه ای بسیار اتفاقی تلقی کرده اند.

در این رابطه “دکتر مایکل شرمر”، منتقد مشهور تئوری فضانوردان کهن، می گوید: براحتی می توان تصور کرد در هزاره های پیشین محققانی بودند که با مواد شیمیایی موجود در آن دوران، دست به کارهای خاصی مانند تمیز کردن یا براق کردن فلزات مانند روی، برنج میزدند و به کیمیاگری مشغول بودند و این امر به عقیده من مسئله پیش پا افتاده ای به نظر می رسد، حال با استفاده کردن ابزاری، مانند “اهم متر”، می توان بار الکتریکی بعضی از ادوات استفاده شده توسط مردم باستان را اندازه گرفت و احتمالا به نتیجه ای هم رسید. این مسئله مهمی به شمار نمی آید. وی ادامه داده می گوید، اگرآنها از این کوزه ها در رابطه با بکار انداختن دستگاه یا ماشینی بهره می بردند و ما آن ماشینها را پیدا می کردیم و حتی اگر یک لامپ هم پیدا می کردیم می توانستیم بگوئیم که مدرک بسیار ارزنده ای بدست آورده ایم! “جورج نوری”، در این رابطه می گوید: بدون شک این کوزه ها باطری است و 98 درصد از محققان با این امر موافقند، منتهی هیچکس نمی داند، برای چه ساخته شده اند؟ مغز متفکر و سازنده آن چه کسانی بوده اند، الکتریسیته، آنهم در چند هزار سال پیش به چه درد آنان میخورده است؟ این یک معمای بزرگ است!

“دیوید چیلدرس”، در این رابطه می گوید: این کشف بزرگ ، اغلب محققان را، بر وجود الکتریسیته در آن دوران قانع کرده است، به عقیده من مردم باستان به این مطلب پی برده بودند وانواع و اقسام لامپها و ابزار دیگری که تولید نور می کرد را ساخته بودند و حتی تصاویر شان را می توانیم در اغلب سایتهای باستانی پیدا کنیم. گزارشگر می گوید، کامپیوتر ابتدائی که در یونان پیدا شده است، ساخت آن به هزاران سال پیش بر می گردد، باطری های کوزه ای در عراق و ایران، تقویم های دقیق بر اساس نظم ستارگان و ستاره شناسی، همه و همه مدارک و شواهدی هستند که از عهد باستان بدست آمده اند و مواردی غیر قابل انکارند، اما از یافته های کوچک که بگذریم ، به یافته هایی مانند ستاره شناسی و تبحر ویژه مردمان کهن در این زمینه میپردازیم، براستی از دانش خارق العاده آنان در این باب نمی توانیم براحتی بگذریم! بعنوان مثال در شهر باستانی ” تیهو تیوکان”، در مکزیک، معابدی که در این شهر ساخته شده اند دقیقا بر اساس نقشه کامل منظومه شمسی طراحی شده اند، حتی گروهی ازمحققان معتقدند که هر معبد دقیقا، حکم سیاره ای را در منظومه شمسی دارد!

“جورجیو سوکالوس”، می گوید؛ درمنطقه یا محله ای که بنام مرگ نام گذاری شده است هرهرم ، دقیقاً با مقیاس کوچک و حجم هر سیاره و مدار آن در منظومه شمسی طراحی شده است هرم خورشید، دقیقا در مرکز این شهر ساخته شده است، این کاملا برای ما مشخص شده است که خورشید در مرکز منظومه شمسی قرار گرفته است، امری که دانش غرب، هزاران سال طول کشید تا به آن واقف گردد!

گزارشگر میگوید: چطور سازندگان این اهرام به چنین  امری که نقشه منظومه شمسی چگونه بوده است واقف بوده اند و برای بدست آوردن چنین محاسباتی چقدر زمان احتیاج داشتند تا به این دانش بزرگ پی ببرند که این سیارات اصولا برگرد خورشید می چرخند . “جورجیو”، دراین رابطه می گوید: آنها که اهل مقلطه و انکار کردن این موضوع هستند براحتی می گویند، آری، همه این محاسبات اتفاقی بوده است! سوال من از آنها این است که اگر نگاهی به آنسوی کره زمین بیاندازند و “استون هنج”، را در نظر بگیرید که بنای آن چندین هزار سال از بنای “تیهو تیو کان”، قدیمی تربوده و در انگلیس قرار دارد، درباره آن چه می خواهند بگویند، آنهم اتفاقی ساخته شده است؟ در “استون هنج”، دقیقا نقشه منظومه شمسی و مدار واقعی سیارات آن به تصویر کشیده شده است، گزارشگر در رابطه با “استون هنج”، می گوید: اخیرا محققان توانسته اند کدهای این سایت باستانی را تدریجا شکسته و متوجه شوند که این سایت نه تنها نقشه منظومه شمسی را در خود دارد بلکه حکم تقویم دقیقی را دارد که توسط آن می توان حوادث سماوی مانند، خسوف و کسوف هر یک از سیارات، آنهم در طی دوران متفاوت را مشخص کرد! هر گروه یا شخصی که این سایت را بوجود آورده، می بایست دقیقا دانش کامل ستاره شناسی داشته باشد و مدار آتی خورشید را هم پیش بینی کرده باشد. گزارشگر راجع به سایت دیگری درآمریکای جنوبی صبحت می کند  و می گوید: هرم عظیم ” تیکال”، در جنگلهای گواتمالا وجود دارد و قدمت آن حدودا به قرن هفتم یا نهم میلادی بازمیگردد، این هرم بزرگ که ارتفاع آن “200 فیت”، محاسبه شده است و البته دهها یا شاید صدها هرم دیگر هنوز در جنگلهای اطراف شناسائی نشده اند، حکم رصدخانه یا معیار اصلی ستاره شناسی برای تمدن “مایا”، را داشته است. محاسبات دقیقی که توسط محققان بر روی این هرم به عمل آمده، نشان داده که زمان تغییر فصول خصوصا آغاز بهار را می توان دقیقا بدست آورد. گزارشگر نکته جالب دیگری را اشاره کرده و می گوید: مکان استقرار این هرم و اضلاع آن براساس دو سیستم “پلیدیز”، و “اوریون”، محاسبه شده است و اگر مکان یاد شده یعنی هرم تیکال و اهرام اطراف را از آسمان ببینیم دقیقا سیستم “اوریون”، را نظاره می کنیم، البته نکته بسیار جالب توجه دیگر این است که اگر از کره زمین فاصله بگیریم ونگاهی به تصاویر اهرام منطقه “سایدونیا” در کره مریخ بیندازیم، بار دیگر شاهد کپی دیگری از مکان اهرام “تیکال”، و اشکال سماوی، شبیه آن در کره مریخ را شاهد باشیم، سه نقطه کاملا متفاوت، با یک طرح کاملا مشابه! آیا این را هم می توان حادثه ای کوچک خواند یا آنکه یک طراحی خارق العاده توسط فرازمینیان کهن؟

ادامه دارد

 

پایدار باشید

 

 

 

Advertisements
This entry was posted in ancient aliens, فرازمینیان, ماوراالطبیعه and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s