فرازمینیان عهد باستان قسمت سیزدهم

  

گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت : 413 دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان قسمت سیزدهم

 

با درود، بخش سیزدهم گزارش فرازمنیان کهن را به آگاهی میرسانم

ادامه گزارش:”جورجیو سوکالوس”، می گوید: شباهت غیر قابل انکار چند سایت باستانی در کره زمین و طبق آخرین یافته ها در کره مریخ، امر ساده ای نیست که بتوان همه را اتفاقی خواند و از آنها به راحتی گذشت، اصولا کار یک محقق و دانشمند این است که از مسائل پیچیده، آنهم بدلیل دشوار بودن معما، از آن نگذرد و راه حلی برای توضیح منطقی برای آن پیدا کند. به عقیده من این سایتها، خصوصا “سایت تیکال”، نشاندهنده بازدید فرازمینیان، از کره زمین در ادوار گذشته بوده است و آنان مخصوصا، این بنا یا بناهای سنگی را برای نسلهای آینده به جا گذاشته اند تا توسط آن، پیام های خود را به نسلهای آینده بشریت منتقل سازند.

پروفسور “سارا سیگر”، پژوهشگر و فیزیکدان مطرح سازمان فضائی ناسا، در این رابطه می گوید: بدون شک تمدن مایا، دید و دانش وسیعی در زمینه ریاضی، فیزیک و ستاره شناسی داشته اند و با دانش و علمی که مجهز به آن بودند، توانستند بهترین و دقیقترین پیشگوئی ها، مبنی بر حوادث سماوی، مانند خسوف و کسوف و دیگر اتفاقات دیگر را پیش بینی کنند، ما بعنوان انسانهای قرن 21، نباید اینگونه تصور کنیم که انسانهای هزاره های گذشته، گروهی بی خاصیت و بی دانش بوده اند. به عقیده من یافته های قوم مایا، کمک شایان توجهی به محاسبات امروزی ما کرده است. پرفسور”تاد دستویل”، پرفسور رشته مردم شناسی از دانشگاه نیویورک، دراین رابطه می گوید: قوم “مایا”، نه به کامپیوتر مجهز بودند ونه به “جی پی اس”، که امروزه اغلب محققان از آنها استفاده می کنند، آنان بنائی را با محاسبات دقیق ریاضی ساخته بودند و بعد پهنه آسمان و خورشید را داشتند و بس. از مسیر سیارات در جهت سفرهای خود، خصوصا سفرهای دریایی نیز بهره می بردند.

“پرفسور سارا سیگر”، همچنین اضافه کرده و می گوید: درآن دوران، نه چراغی در شبها می درخشید و نه آلودگی هوا وجود داشت. لذا بدون شک آنان منظره و دید دقیقتری، نسبت به ما داشته اند آنان همچنین فصول را بطور دقیق محاسبه کرده بودند خصوصا برای انجام کارهای کشاورزی. در حال حاضربا وجود داشتن کامپیوتر و “جی پی اس”، دیگر احتیاجی به نگاه کردن به آسمان نیست.

“جورجیو”، در بخش دیگری از این گزارش می گوید: با وجود اینهمه سایت باستانشناسی، مانند بناها و اهرام، برای من هیچگونه تردیدی وجود ندارد که فرازمینیان در گذشته به کره زمین آمده اند. در حقیقت تمام این آثار و بناها، صرفا برای همین منظور ساخته شده است که بدانیم آنها زمانی در کره زمین بوده اند و بس.

گزارشگر می گوید: ولی چرا انسانهای آنزمان دراین حد، آسمان را رصد می کردند؟ آیا منتظر حادثه ای بودند و یا آنکه منتظر خدایانی بودند که زمانی در کنار آنان زندگی می کردند و بناگاه قصد عزیمت از این کره را کرده بودند و بر اساس مدارکی که وجود دارد زمانی نیز قصد بازگشت را دارند؟ گزارشگر همچنین ادامه داده و می گوید: مدت چهل سال است که شخصیتی مانند پروفسور “اریک فون دنیکن”، عقاید خود را مطرح کرده و بقولی خواب را از چشم منتقدان خود ربوده است، او همچنان در شهرهای مختلف آمریکا و اروپا و دیگر نقاط جهان، کنفرانس بر پا می کند و برخلاف تصور منتقدانش، روز بروز نیز بر گروه باورمندان تئوری هایش افزوده می گردد. او همچنان بر باورهای خود پافشاری می کند و همواره می گوید که ما در جهان تنها نیستیم و برای اثبات نظریات خود نیز مدارک و شواهد بسیار ارزنده ای نیز تقریبا روزانه ارائه می کند.

گزارشگر در این رابطه اضافه کرده و می گوید: تحت تاثیر نظریات و تئوریهای او بوده که فیلمهائی مانند، برخورد نزدیک از نوع سوم ، جنگ ستارگان و صدها فیلم بزرگ و کوچک دیگر تا به امروز تهیه شده است و حتی برنامه های رادیو و تلویزیونی بیشماری نیز در این رابطه فعالیت میکنند که پرشنونده ترین آنها، همین رادیو”سی تو سی”، است که شبانه میلیونها نفر درسراسر کره زمین بدان گوش فرا می دهند.”خاویر گریلو”، یکی از صدها نویسنده و فیلم سازانی است که صرفا تحت تاثیر آثار “اریک فون دنیکن”، به این حرفه روی آورده است، وی می گوید: یکی از جذاب ترین مسائلی که انسان امروزی با عطش فراوان دنبال می کند همین مسائلی است که “اریک”، دریچه آنرا بروی مردم باز کرده است. یعنی وجود فرازمینیان و آثار و مدارکی که آنان طی قرون و اعصار از خود دراین کره خاکی بر جای گذاشته اند، وی همچنین می گوید: انسان امروزی که خود را قربانی مسائل گوناگون تصور می کند، حال سیاست، طمع و آز شرکت های چند ملیتی و… در یک نقطه که به عقیده من نقطه پایان و ناامیدی است، بناگاه عقاید “اریک فن دنیکن”، را ملاک قرار می دهند و در ذهن خود به دنبال فرشته نجاتی که شاید از آسمانها به زمین بیاید و آنان را نجات دهد می افتند و همین امر سبب میگردد که عقاید وی بعنوان عقاید مثبت و یا خیزشی که آزادی بشر را به همراه داشته باشد تلقی میگردد و به همین سبب، روزانه به باورمندانش افزوده می گردد. یکی از خوانندگان کتابهای وی می گوید: این تصویر بسیار زیبا و بالنده ای است که روزی موجودات فرازمینی به داد بشر برسند و او را در راه پرپیچ و خم زندگی در کره زمین یاری رسانند!

خواننده دیگری نیز می گوید: مطالب وی دریچه بزرگی را برای اندیشیدن باز کرد که در کنار آنچه که اصولا دانش دولتی خوانده می شود، حقایق دیگری نیز وجود دارد که سیستم های کنترل کننده بشر، در این کره خاکی از مطرح کردن آن هراس داشته و خودداری می کنند. این بسیار امکان پذیر است که در دوره ای از تاریخ بشر، موجوداتی از آسمان یا از کره ای دیگر به کره زمین آمده باشند و از خود رد پائی بنام اهرام و دیگر آثار باستانی را بجای گذاشته باشند. خواننده دیگری به نکته بسیار حائز اهمیت دیگر اشاره کرده و می گوید: بدون هیچ شک و شبهه ای در گذشته های دور حوادث خارق العاده ای در کره زمین اتفاق افتاده است و بناگاه تمام رشته ها پنبه شده و سیصد، یا چهارصد سالی تاریخ بشر دچار خلع خاصی شده است وبه عقیده من گروه یا جماعات سری این خلع را بوجود آورده اند تا کنترل جوامع را کاملا در دست گیرند، خصوصا مردم را از آنچه که در گذشته اتفاق افتاده بی خبر نگاه دارند و حال با آمدن اینترنت و دیگر مواهب ارتباطات، توانسته ایم رشته های دوران کهن را به هم وصل کنیم و به نتایجی برسیم، در این راه کارشخصیتهایی مانند “اریک فون دنیکن”، بسیار قابل تقدیربوده است. “دیوید چیلدرس”، در همین رابطه می گوید: نکته بسیار قابل توجه در تئوری فضانوردان کهن این است که انسان امروزی را وادار به فکر کردن می کند، برای او سوال بوجود می آورد و تدریجا افکار او را در جهات مثبت گسترش میدهد. “جورج نوری”، می گوید: شخصا ، مشکلی با آن گروه که دائم مدرک و شواهد می خواهند ندارم، خصوصا افرادی که می گویند اگر، چنین موجوداتی وجود داشته یا دارند، سفینه آنان کجا قرار دارد و اصولا در حال حاضر کجا هستند؟ مشکل من، با آن افرادیست که چشمان خود را بسته اند و نمیخواهند قدری به دور و اطراف خود نظر بیاندازند و به سادگی از سوالات میگذرند. گزارشگر در پایان می گوید: بزرگترین وحشت سیستمهای دولتی و دانشمندان دولتی در این است که اگر تئوری فضانوردان کهن ، یا  افرادی مانند “اریک فون دنیکن”، درست باشد چه بر سر جوامع بشری خواهد آمد؟ اولین تاثیر بزرگ این حادثه این است که، کتب تاریخی دوباره باید نوشته شوند و ….. حال اگر شما جای تصمیم گیرندگان جوامع بشری بودید آیا براحتی تن به قبول چنین کاری می دادید؟

پایان

پایدار باشید

آرش بیک

 

This entry was posted in ancient aliens, فرازمینیان, ماوراالطبیعه and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s