ریچارد هوگلند قسمت پنجم

ریچارد هوگلند

قسمت پنجم

گزارش هفتگی

نویسنده: آرش بیک

قسمت : 391 دانستنیها

با درود فراوان، آخرین بخش از مصاحبه “ریچارد هوگلند”، با رادیو شبانه را به آگاهی تان می رسانم، امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد.

ریچارد در رابطه با قطب جنوب و حوادثی که اخیراً در آن نقطه از زمین اتفاق می افتد می گوید؛ همانطور که اشاره کردم اتفاقات عجیبی در قطب جنوب می افتد و اکثریت مردم از آن خبر ندارند، اخیراً دانشمند 44 ساله آمریکایی که نام او فاش نشده است در ماموریتی که به قطب داشته دچار بیماری مرموزی می گردد و هم زمان دولت آمریکا برای او که در شرایط بسیار دشواری قرار گرفته بود تلاشهای گسترده ای می کند تا وی را در میان طوفانهای قطبی که همزمان با کسالت و مریضی دانشمند آمریکایی در قطب جریان داشت، به هر شکل او را به بیمارستانی در “کرایستچرچ” منتقل کند. ماجرا از این قرار بوده که ظاهراً دانشمند یاد شده دارای اطلاعات خاصی بوده که ضمن نجات جان وی اطلاعات بدست آمده از جانب او نیز می بایست به سرعت به مقامات آمریکایی منتقل میگردید به همین جهت یک فروند هواپیمای “اوریون” که آخرین پدیده مدرن هواپیماهای آمریکا است صرفاً برای نجات جان او به پرواز در می آید و او را سرانجام به بیمارستان یاد شده می رساند، سوال من اینجاست که اصولاً این دانشمند آمریکایی چه اطلاعاتی با خود یدک می کشیده که از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است، ضمناً سالها پیش نیز تعدادی از دانشمندان آمریکایی به قطب سفر کرده بودند و تمامی آنان به بیماری مرموزی مبتلا می گردند که مجبور به ترک منطقه قطب می شوند و ظاهراً از ادامه تحقیقات خود دست می کشند، نکته بسیار جالب توجه در سفر آنان این بود که به آنان دستور داده شده بود که مقدار زیادی نمک را می بایست در جیبهای خود قرار می دادند تا در مقابل وضعیت استثنایی مکانی که ماموریت داشتند مسلح باشند، ریچارد هوگلند در همین رابطه گفته بود که نمک و حمل آن توسط دانشمندان یک رسم بسیار کهن بوده که در کتب باستانی به ضرورت وجود نمک در برخورد با موجودات بیگانه و فرازمینیها اشاره شده بوده است. (اینجانب حدود 3 سال پیش گزارش مفصلی راجع به سفر این دانشمندان که توسط ریچارد هوگلند مطرح شده بود نوشته ام که در آرشیو مجله دانستنیها احتمالا وجود دارد). در بخش دیگری از مصاحبه ریچارد می گوید؛ خوب همه می دانیم که اگر قرار باشد شخصی از اخبار پشت پرده قدری خبر داشته باشد همین فیزیکدان معروف “استیون هاوکینز” است و اگر جدیداً به اظهار نظر او در رابطه با موجودات فرازمینی توجه کنید او به بشریت هشدار داده است که مراقب تماس با فرازمینی ها باشید زیرا آنان می توانند بسیار خطرناک باشند و تصور نکنید که صرفاً دوستانی در ورای زمین در انتظار شما هستند.

ریچارد در رابطه با فیلم و سریال جدید “ایونت” می گوید؛ امروزه مسئله و پدیده یوفوو و فرازمینی ها تبدیل به بخشی  از فرهنگ مردم شده است و این اتفاق تقریباً در اقصی نقاط کره زمین نیز افتاده است. در این فیلم که رئیس جمهور سیاه پوستی وجود دارد و ما هم در حال حاضر در آمریکا رئیس جمهور سیاه پوست داریم و ظاهراً 97 نفر فرازمینی در جایی در “آلاسکا” از طرف مقامات پشت پرده دولتی به گروگان گرفته شده اند ، به عقیده من این فیلم یک فیلم داستان تخیلی، به حساب نمی آید، این فیلم بخشی از پروسه پایان پرده پوشی است و دولت آمریکا افکار مردم را تدریجاً آماده می سازد، به دقت به این فیلم توجه کنید که این می تواند یک حادثه ای باشد که بزودی ما شاهد رخ دادن آن خواهیم بود و آن حادثه یعنی ارتباط با فرازمینیان. ریچارد در جواب یکی از شنوندگان رادیو که پرسیده بود “هارپ” چیست، می گوید؛ این دستگاههای پیچیده که در “آلاسکا”، قرار گرفته است و به وسعت (مرکز شهر لوس آنجلس)، هست شبیه به آنتن های بسیار قوی و مرتفعی می باشد و کاری که آنها انجام می دهد این است که با فرکانسهای قوی که به سطح خارجی اتمسفر می فرستد در عمل می تواند تاثیرات قابل ملاحظه ای در حوزه مغناطیسی زمین بوجود آورده و در اثر آن آب و هوای کره زمین را بدین شکل دچار تحولات غیر عادی کند البته در این رابطه گفته ها و مطالب و نظریه های فراوانی مطرح شده است که به سادگی نمی توان آنها را رد یا پذیرفت.

شنونده دیگری در رابطه با سایت های اتمی می گوید که اخیراً تعدادی از این سایت ها پس از دیده شدن یوفوها بر فراز آسمان دچار اختلالات جدی و در مواقعی ویرانگری شده اند ، بطوری که باعث نگرانی شدید دولت و خصوصاً مقامات پنتاگون در آمریکا را فراهم آورده است. این اولین باری نیست که این حادثه اتفاق افتاده است بارها این سفاین ناشناخته بر فراز سایتهای اتمی نمایان شده اند و سپس اختلالات قابل ملاحظه ای در دستگاههای الکترونیک  سایت پدیدار گشته است، یاد آوری می کنم که سفاین ناشناس در اغلب کشورهایی که مجهز به سلاح اتمی هستند دیده شده اند (یاد آوری می کنم که گزارشهائی از پرواز سفاین ناشناس (یوفو) بر فراز آسمان ایران خصوصاً در نقاطی که سایتهای سری اتمی ایران مشغول به فعالیت هستند  نیز شده است که در زمان خود سبب نگرانی مقامات ایرانی شده بود.مترجم)

ریچارد در پاسخ به سوال شنونده دیگری که راجع به تصویر چهره انسان گونه که توسط سفینه “مارینر”، از مریخ به زمین ارسال شده بود و آنکه چرا تصاویر بعدی که توسط سفاین دیگری گرفته شده بودند دچار تغییر فاحش شده بود ند و آنکه احتمال ویران کردن چهره بطور مخفی توسط سازمان فضایی “ناسا”، وجود دارد یا خیر، می گوید؛ فراموش نکنید که چهره یاد شده در مریخ در منطقه ” سایدونیا”، در منطقه ای بطول یک مایل و نیم قرار گرفته است و برای ویران کردن آن بدون شک احتیاج به یک بمب اتمی کوچک دارید که بتواند تاثیر گذار باشد. به عقیده من تصاویر بعدی که توسط سفاین دیگر گرفته شده اند تحت تاثیر نور و فاصله نزدیک قرار گرفته است و فراموش نباید کرد که بخاطر عظمت این چهره می بایست از فاصله دور و در زمان مناسب از روز، دقیقاً کاری که توسط مارینر انجام شد از آن چهره عکس گرفته شود.

پایدار باشید.

 

This entry was posted in Richard C. Hoagland, ماوراالطبیعه, پنهان کاری دولتها and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s