ریچارد هوگلند قسمت چهارم

 

گزارش هفتگی

نویسنده: آرش بیک

قسمت : 390 دانستنیها

 

با درود فراوان، توجه شما را به ادامه مطلب هفته گذشته در رابطه با  «پایان پنهان کاری» و مصاحبه “ریچارد هوگلند”، که در همین رابطه با رادیو شبانه «سی تو سی»، انجام داده است جلب می کنم.

ریچارد می گوید؛ تا به امروز سازمان فضایی ” ناسا”، با دستگاههای پیچیده خود ششمین کره ، همانند کره زمین را در اطراف منظومه شمسی پیدا کرده است که کاملاً قابل حیات میباشد ، این سیاره که شماره “581”،  را در کاتالوگ ستاره ها دارد در وضعیت بسیار ایده عالی قرار گرفته است که از نظر جاذبه دقیقاً مانند زمین است، آب به شکل مایع و نتیجتاً ابر و المنت های دیگر که لازمه حیات است در آن وجود دارد سازمان “ناسا”، گفته است که در این سیاره 100% حیات وجود دارد، 100 % ، این چه معنی دارد لطفاً خوب توجه کنید!

ریچارد ادامه داده و می گوید؛ این سیارات که بقول “ناسا”، 100% حیات در آن وجود دارد همه آنها که مانند ما جوان نیستند و به احتمال بسیار زیاد هزاران سال و شاید ملیونها سال از ما پیشرفته تر بوده و توانائی  سفرهای دوردست فضائی را داشته باشند ، نه با شاتل یا سفاینی که ما درست کرده ایم بلکه با سفاین بسیار پیشرفته، مانند همین سفاینی که ما بعنوان یوفو می شناسیم.

ریچارد سپس راجع به کره مریخ صحبت می کند و در رابطه با “فوبوس”، یکی از دو قمر مریخ می گوید؛ خیلی مایلم راجع به ماهواره ها و رباتهای “اسپریت” و “اوپورچونیتی” بگویم که باید سپاسگزار همین سازمانی که از آن انتقاد می کنیم باشیم که این ماهواره ها را با پول مردم فرستاد زیرا هر یک از آنها اطلاعاتی را در حال فرستادن میباشند که ما امشب می توانیم راجع به آنها صحبت کنیم و عکسهای فرستاده شده را بررسی کنیم اما همزمان ما برای بهتر شدن این سازمان است که دست به انتقادهای تند خود می زنیم تا سبب گردد که روزی دست از پرده پوشی های بی مورد بردارد. وی مثال جالبی می زند که به یاد داشته باشید که یک ساعت مچی دیجیتال گران قیمت امروزی به اندازه صدها کامپیوتر قدیمی که سی چهل سال پیش توسط “ناسا”، استفاده می شد می تواند انجام وظیفه کند و این مسئله را مردم دریافته اند و به همین اندازه توقع اطلاعات بهتر و دقیق تر و جامع تر از چنین سازمانی را دارند.

وی به نکته بسیار جالب و اسرار آمیزی اشاره می کند که اخیراً در کره مریخ برای یکی از “ربات ها”، اتفاق افتاده است ، درپایان روز جمعه که “رباتها” هنوز برای ما اطلاعات می فرستاد در جایی در کره مریخ توسط کارکنان ناسا پارک شدند و طبق معمول کارکنان مسئول آنها ، دستگاههای ارتباطی با آنها را خاموش کرده و بدنبال تعطیلات آخر هفته خود رفتند، اما دو روز بعد یعنی دوشنبه هنگامی که کارکنان به سر پست خود بازگشتند و دستگاههای ارتباطی با  ” رباتها” در مریخ را روشن کردند متوجه موضوع بسیار غریب و اسرار آمیزی شدند و آن اینکه ” ربات ها”، در جای پارک شده خود قرار نداشتند و در چند متری محل پارک شده قرار گرفته بودند. این موضوع در تمام وسایل ارتباط جمعی جهان منعکس گردید اما طبق معمول جوابی از جانب “ناسا” داده نشد!

ریچارد ادامه داده و می گوید؛ از سال “1989”  ما تقریباً با سازمان فضایی روسیه همکاری خود را خصوصاً در رابطه با کره مریخ آغاز کرده ایم . روسها در همان سال سفینه بدون سرنشینی را به اتمسفر مریخ فرستاده بودند، که در حقیقت راندووئی با قمر مریخ به نام “فوبوس”، برقرار کند! ناگفته نماند که مطالب زیادی راجع به دیده شدن سایه قیرگون مانندی در اتمسفر مریخ و از بین بردن سفینه روسی در جراید آن زمان درج شد که باید بگویم محقق بسیار ارزنده ما  که به تازگی فوت کرده است بنام “تام ون فلندر”، آن معما را بدین شکل حل کرد که آن جسم قیرگون شکل، سایه سنگ آسمانی که در اطراف مریخ فراوان یافت می شود بود که بر کره مریخ منعکس شده بود و در هر حال بعد از فرستادن اطلاعات مختصری، براستی معلوم نشد که چه بلایی بر سر آن سفینه آمد که البته می تواند به سادگی دچار اختلالی شده و از کار افتاده باشد، در هر حال اطلاعات بسیار جالبی توسط روسها به ما ، در رابطه با فوبوس داده شد اما در همین بهاری که گذشت یک سفینه اروپایی از یکصد مایلی “فوبوس” گذشت و عکسهای بسیار استثنایی را در دسترس ما قرار داد و آن اینکه اصولاً قمر “فوبوس”، یک شیی نسبتاً تو خالی می باشد که در داخل آن غارهائی وجود دارد که احتمالا آثار باستانی و یا بناهای بی شماری را می توان در آنها پیدا کرد. در همین رابطه دو گزارش مفصل نوشته ام که توسط گروهی از دانشمندان اروپایی نیزمورد تایید قرار گرفته است و ناگفته نماند که بنا و ساختمان و یا آثار دست ساز بی شماری را نیز در سطح آن می توان مشاهده کرد که براستی اعجاب آور است. این را هم باید گفت که قمر دیگر مریخ “دیموس” که در آنسوی کره قرار گرفته از نظر شکل هندسی کاملاً با “فوبوس”، هماهنگی دارد که این موضوع یک حادثه نمی باشد بلکه بدون شک طراحی شده است. نکته جالب توجه دیگر آنکه جنس و نوع خاکی که در فوبوس وجود دارد اصطلاحاً در کره زمین، ما به نام ” مایکا” از آن نام می بریم، نوع عایقی که از آن در بنای یکی از اهرام مکزیکو، به نام هرم خورشید، در لایه چهارم آن هرم از آن استفاده شده است، این نوع خاک را اگر در زیر میکروسکوپ نگاه کنید به شکل “تتراهیدرا” دیده می شود. دانشمندان “ناسا” می گویند دیده شدن این نوع خاک یا عایق ، یک امر طبیعی است ،در صورتی که ما اینگونه فکر نمی کنیم.

در هر حال به عقیده من “فوبوس و دیموس” این دو قمر کره مریخ که هر یک حدود 15 تا 20، مایل طول آنها می رسد دو سفینه می باشند که به شکل خارق العاده ای مانند دو سنگ آسمانی استتار شده اند و مشغول انجام وظیفه برای موجودات مریخی می باشند یا آنکه در گذشته های دور این کاررا  انجام می دادند.

ریچارد همچنین راجع به قطب جنوب و حوادثی که در آنجا اتفاق می افتد صحبت می کند و می گوید؛ قطب جنوب به عقیده من و گروه دانشمندانی که همراه من فعالیت می کنند مکان بسیار اسرار آمیز و سرنوشت سازی در رابطه با مسائل ” پنهان کاری”، و در مجموع” یوفو ها” و  “فرازمینی ها”، می باشد، ما تصور می کنیم که در قطب جنوب در زیر یخها که در نقاطی قطر آنها به 3 تا 5 مایل می رسد پایگاه های بزرگ و حتی این امکان نیز وجود دارد که شهرهای باستانی وجود داشته باشد و در آن شهرهای باستانی “استار گیت”و دیگر ابزار بجا مانده از فرازمینی ها وجود داشته باشد . ما بزودی درخواهیم یافت که قطب جنوب نقش بسیار مهمی را در آینده نه چندان دور  بازی خواهد کرد.

پایدار باشید

 

Advertisements
This entry was posted in conspiracy theories, Richard C. Hoagland, فرازمینیان, ماوراالطبیعه, مصر and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s