سفر به ناشناخته


گزارش هفتگی در رابطه با
ماوراالطبیعه و پنهان کاری دولتها.ایران باستان. موجودات فرازمینی. یوفو
paranormal and conspiracy articles
by Arash Bayk

arashb@telus.net

 

چگونه می توان راجع به پدیده ای به نام ماورالطبیعه، که اغلب انسانها قادر به درک آن نبوده و توضیح معقولی هم نمی توان برای آن قائل شد، مطلب بنویسیم.
شتاب خارج از تصور علم و تکنولژی خصوصاً پدیده ای به نام اینترنت، روزانه مطالب و حوادث گوناگون را براحتی دردسترس میلیونها انسان در چهار گوشه جهان قرار داده است. همین امر باعث گردید ه که از ساده ترین حادثه تا پیچیده ترین فرمول، در زمان کوتاهی در دسترس همگان قرار گیرد
بعنوان مثال خبر دیده شدن شی ناشناخته ای بر فراز آسمان شهر یا روستایی، سریعاً در جهان پخش می شود و مورد تجزیه و تحلیل همگان قرار میگیرد. امروزه پدیده ماورالطبیعه به شاخه های گوناگون تقسیم گردیده است بعنوان مثال،دیده شدن اشیاء پرنده ناشناس در آسمان, ربوده شدن انسانها توسط موجودات بیگانه, پدیدار شدن دوایر و نقوش پیچیده بر سطح مزارع, پدیده جن,فرابینی و…. از موضوعات اسرار آمیزی هستند که امروزه توسط محققان ودانشمندان مورد بررسی و کاووش قرار گرفته وجالب است که بدانیم وسایل ارتباط جمعی نیز جائی برای پدیده ماورالطبیعه آنهم بخاطر جذاب بودن آن و توجه ویژه مردم به آن، باز کرده اند.حال اگر بدون تعصب و بقولی با اندیشه پویا به پیرامون خود بنگریم و تجربه های شخصی خود را نیز جدی گرفته وملاک عمل قرار دهیم, می توانیم دریچه ای بروی شگفتی های جهان نیز بگشائیم. در این زمینه خوشبختانه طبیعت همواره کنجکاو و جستجو گر انسانی نیز به یاریمان خواهد شتافت تا به بخش کوچکی از سوالات بی شمار ذهنمان پاسخ گوید. ناگفته نماند که ما ایرانیان دارای یکی از تمدنهای قدیمی و به عبارتی سازنده زیر بنای تمدن امروزی بشر هستیم و ماورالطبیعه, لغت آشنایی برای ما محسوب می گردد. این را خوب دریافته ایم که بشر در آغاز راه است و آینده پر مخاطره و ماجرا جویانه ای در پیش روی دارد و برای نجات خود هم که شده می باید اندکی به روح و روان خود پرداخته و به عبارتی به خویشتن خود باز گردد. انسان امروزی متاسفانه درگیریهای فکری زیادی دارد و می بایست راه نوینی را برای پر کردن خلع روانی و روحی خود جستجو کند تا به آرامش نسبی لازم, دست یابد. بدون شک آینده ای زیبا و شگفت انگیز در انتظار بشر است و می بایست برای سفر به ناشناخته مهیا گردد، سفری بدون شک هیجان انگیز و پر مخاطره به آینده.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s